Ekonomi

Bu Fırsat Sadece Size Özel; Kamu Bankalarında Hesapları Olanlara Aynı Dakika İçinde Ödeme Verilecek

Kamu bankaları üzerinden nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara aynı dakika içerisinde kredi ödemeleri yapılacağı açıklandı. Türkiye’de bulunan kamu bankaları üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için yapılan kampanyalarda, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, düşük faizlerle kredi vereceğini duyurdu.

Türkiye üzerindeki kredi başvurusu yapacak olan vatandaşların, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank şubelerine giderek işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalardan faydalanabilmeleri için banka müşterisi olması ve düşük faiz oranı ile birlikte kredi kullanabilmeleri için de internet bankacılığı şifresi oluşturması gerekiyor.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, aynı gün içinde kredi ödemesi alacak olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde kamu bankaları üzerinden kredi imkanı sağlanacaktır.

Ziraat Bankası başta olmak üzere, Vakıfbank ve Halkbank gibi, Türkiye üzerinde kamu bankası olarak hizmet veren bu bankalar üzerinden işlem yapacak olan kişilerin bireysel müşteri olması isteniyor. Başvurularını gerçekleştirecek, kredi kullanacak olan kişiler, acil ihtiyaç kredisi başvurularında bulunacak olmaları durumunda banka müşterisi ise hesaplarına internet bankacılık uygulamaları üzerinden işlem yapabilmektedir. Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için yapılan kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilmektedir. 5 dakika içerisinde kredi kullanacak olan vatandaşlar için yapılan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere acil ihtiyaç kredisi banka şubeleri üzerinden verildiği gibi, ayrıca internet siteleri üzerinden de veriliyor.