Acil nakit paraya sıkışan vatandaşların banka hesaplarının olması halinde şubeleri dahi gitmelerine gerek olmadan artık onay alacaklarını söylememiz mümkündür.

Acil nakit paraya sıkışan vatandaşların banka hesaplarının olması halinde şubeleri dahi gitmelerine gerek olmadan artık onay alacaklarını söylememiz mümkündür. Acil durumlarda ihtiyaç kredisi kullanacak olan yurttaşların bankaların internet bankacılığı ile SMS kredi servislerini kullanarak şubelere gitmelerine dahi gerek olmadığını kredi başvuru işlemlerini gerçekleştirebilecekleri gidip diğer tarafları kredi kullanımlarını internet bankacılığı ile mobil uygulamalar üzerinden 7 gün 24 saat boyunca yapmaları mümkündür. Nakit kredi kullanmak isteyen vatandaşlar, acil ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa banka hesapları üzerinden alacakları internet şifresi ile beraber bankanın kendi mobil uygulamasını erişim sağlayarak buradan nakit kredi başvurusu yapabilir. Yapılacak olan nakit kredi başvurusu sonrasında ise banka, 5 dakika içinde kredi neticesini verecek ve onaylanan tutarı da hesaba aktaracak.

Akbank

Akbank üzerinden banka hesabı bulunan vatandaşlar, Akbank mobil uygulaması olan Akbank direkt uygulamasını erişim sağladıktan sonra ihtiyaç kredisi başvuru işlemlerini çok rahat bir şekilde yapılabiliyor. 36 aylık vade seçeneği ile 50.000 TL'ye varan kredi başvurularını gerçekleştirdikleri zaman kendi hesaplarına bu para yatırılabiliyor. Bu bankanın Ayrıca SMS kredi servisi olan 4425 numarasına kredi yazdıktan sonra boşluk bırakıp ve kimlik numaralarını yazdıktan sonra mesaj göndermeleri halinde 3 dakika içinde ne kadar kredi onayı alacaklarını öğrenmeleri mümkündür. Düşük faiz oranları ile beraber ihtiyaç kredisi kullanacak olan yurttaşlar, Akbank’ın yapmış olduğu bu kampanyaya katılım sağlayarak istedikleri zaman kredi başvurusu işlemlerini yatabilir.

bu-bankada-hesabi-olanlarin-basvurmasi-halinde-10000-tl-nakit-odemesi-yapilacak1

Gözden kaçırmayın

Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek

QNB Finansbank

Finansbank üzerinden hesabı bulunan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi çekmek istedikleri halde banka şubesine gitmelerine dahi gerek olmadan Finansbank’ın mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapılabilir. Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu işlemlerini gerçekleştirecek vatandaşlar ayrıca 5030 numarasına kimlik numaralarını yazarak ve mesaj göndererek bu bankanın yapmış olduğu kredi kampanyasına katılım sağlayabilir. Bankanın en çok verdiği 10.000 TL'lik ihtiyaç kredisi kampanyasına katılım sağlayarak işlemi gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, 36 aylık vade seçeneği ile ilk taksit ödemesini iki ya da üç ay ertelemeli olacak şekilde kredi kullanmaları mümkündür. Nakit ihtiyaçlarımızın olması halinde banka üzerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirecek istemiş olduğunuz krediyi istediğiniz zaman dilimi içerisinde çekip kullanmanız mümkündür.