Borçlarını Sıfırlamak İsteyen Kişilere Müjde! 100.000 TL ile Tüm Banka Borçlarını Kapatmak Mümkün! Borçları olan kişilere hemen sonuç verilecek. İşte detaylar...

Borçlarını Sıfırlamak İsteyen Kişilere Müjde! 100.000 TL ile Tüm Banka Borçlarını Kapatmak Mümkün! Borçları olan kişilere hemen sonuç verilecek. İşte detaylar... Bütün dünyada olduğu kadar ülkemizde de pandemi nedeni ile ekonomik olarak oldukça büyük sıkıntılar yaşanmıştır. Ülkemizdeki ekonomik sıkıntılar ve bütçe daralması yalnızca pandemi ile açıklanamasa da insanların büyük bir kısmı nakit ihtiyaçları nedeni ile bazı borçlar altına girmiş, bugünlerde de bu borçlar nedeni ile sıkıntı yaşayama başlamışlardır.

Aynı zamanda bir yılı sonu itibari ile başlayan ekonomik krizde insanların banka borçları ile diğer nitelikteki borçlarına ödemede oldukça büyük zorların zorlukların yaşanmasına sebebiyet vermiştir. İnsanlar bu nedenle nakit para bulabilmek adına çeşitli yöntemlere başvura bilmektedir ve bu konuda da bankalar kişilerin imdadına yetişmektedir.

Ekonomik olarak yaşanan sıkıntılar da nakit ihtiyaçlarını gidere bilmek adına yapılan kredi ve kredi kartı başvuruları insanların bugün çeşitli borçların altında ezilmesine neden olabilmektedir. Birden fazla banka üzerinde kredi ve kredi kartı bulunan kişiler ise bu borçlarını tek bir kalem altında toplayıp, ödeme dengesini bir araya getirmeye çalışmaktadır. Vatandaşların bu taleplerine yönelik olarak ise bankalar borç kapatma kredisi olarak önemli bir girişimde bulunarak, vatandaşın bu ihtiyaçlarına karşılık vermektedir.

borc-kredi1 (2)

Bankalar, vatandaşlar için başlattıkları bu kredi kampanyalarında borçların tek bir yere toplanmasına olanak tanımaktadırlar. Özel ve kamu bankaları aracılığıyla yapılan bu girişimde QNB Finansbank, Yapı kredi ve Ziraat Bankası önemli kampanyaları başlatmıştır.

Gözden kaçırmayın

Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı! Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı!

Buna göre QNB Finansbank 10.000 TL’ye kadar olan kampanyada 1.20 oranı faiz uygulamakta ve aylık olarak 433 TL ödeme imkanı tanımaktadır. Ziraat Bankası 1.79 faiz ile 10.000 TL kredi için 402 TL taksit ile kredi vermektedir. Yapı Kredi ise benzer oranlar ile müşteriye özel olarak kredi imkanı sunmaktadır.