Hande Erçel ve Kaan Yıldırım aşkı yılın aşk bombası olarak patladı. İkilinin arkadaş olduğunu söyleyenlere şok görüntüler de ortaya çıktı!

Sen Çal Kapımı dizisiyle büyük bir sıçrama yaşayan güzeller güzeli Hande Erçel ile yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım arasındaki aşk bombası patladı.

İkili Emirgan'daki bir mekanda eğlendikten sonra sabaha karşı aynı arabada Köprü'de çevirmeye yakalanınca aşk ortaya çıktı.

İkili daha önce TRT'de yayınlanan Halka dizisinde beraber rol almıştı. Bu nedenle ikilinin fanları onların yakın arakadaş olduğunu savunvu. 

Ancak kanıtlar ortaya çıktı!

İkili arasındaki başka detaylarda oldukça düşündürücü. Kaan Yıldırım'ın eski sevgilisi Hadise'nin nişanlısı Mehmet Dinçerler de bir dönem Hande Erçel ile aşk yaşamıştı. Yani ikili misilleme mi yapıyor yoksa yaralarını mı sanıyor kafalar karıştı.

Bu arada Hadise'nin Kaan Yıldırım'dan ayrıldıktan sorna Mehmet Dİnçerler'le hemen bir aşka yelken açması ilginç bulunmuştu. 

SARMAŞ DOLAŞ!

Hande Erçel ve Kaan Yıldırım'ın Emirgan'ın ünlülerin mekanı adı Gizli Kalsın olan ancak hiçbirşeyin gizli kalmadığı magazinin bebeği mekanda eğlendiği anlara dair detaylar geldi.

Gözden kaçırmayın

Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor? Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor?

Mekanda olanlar ikilinin birbirleriyle flörtleştiğini, Kaan Yıldırım'ın Hande Erçel'i elinden tutarak WC'ye götürdüğü sarmaş dolaş dans ettiklerini yazdı.