Ekonomi

Bitiş tarihi belli oldu! 5 gün içinde başvuru yapmanız gerekiyor

5 gün içerisinde başvuru yaparak nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için hızlı bir şekilde kredi verecek olan bankaların kampanyaları duyuruldu. 5 gün süre içerisinde sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi başvurularında bulunabilir ve onaylanan kredilere hemen hesaplarınızı yatırarak kullanabilirsiniz.

5 gün içerisinde başvuru yaparak nakit kullanacak olan kişiler için başlatılan bu kampanyalarda acil ihtiyacı olan tüm vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilecek olan kredi kampanyaları, aşağıdaki bankalar tarafından hazırlanmıştır.

Akbank

Akbank üzerinden başvuru yapmak isteyen kişilerin banka hesapları olması durumunda 5 gün içerisinde Akbank Direkt uygulamalarına giriş yaparak buradan kredi başvurusu yapabilir ve 50000 TL’ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurular sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için 90 gün ertelemeli ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı.

QNB Finansbank

QNB Finansbank üzerinden başvuru gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, nakit ihtiyacı olması durumunda, TC kimlik numarasını 50 30 numarasına mesaj olarak göndermesi durumunda bu bankadan kredi başvurusunda bulunabiliyor. Başvuru yaptıktan sonra onay olan kişiler, hesaplarına ödeme almak istiyorlarsa, bankanın mobil uygulamasına giriş yaparak buradan kredi kullanabilmektedir.

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurular sonrasında kredi kullanacak olan vatandaşlar için 36 ay vadeye kadar işlemlerini gerçekleştirmelerine olanak sağlanacak olan yeni bir kredi kampanyası hazırlandı. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen kişilere 5 dakika içerisinde sonuç vererek, hemen aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatıracağını söyledi. Ziraat Bankası internet bankacılığı ve internet sitesini kullanarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.