Birkan Sokullu ve sevgilisi Eda Gürkaynak doğum günü patisinde 2000'lerin en ikonik çifti Justin Timberlake ve Britney Spears oldu. 

Eda Gürkaynak doğum gününü arkdaşları ve sevgilisi Birkan Sokullu ile birlikte kutladı. Early 2000 konseptli parti düzenleyen çift gecede 2000'lerin ikonik çifti Britney Spears ve Justin Timberlake oldu.

Gözden kaçırmayın

Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı! Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı!

Masumlar Apartmanı dizisinin yıldızı Birkan Sokullu sevgilisi Eda Gürkaynak'ın doğum günü gecesinde Justin Timberlake oldu. 

TRT'nin reyting rekortmeni dizisinde Han karakterini canlandıran Birkan Sokullu sevgilisi Eda Gürkaynak'ın doğum gününü kutladı.

Birkan Sokullu ve Eda Gürkaynak çifti doğum günü gecesinde 2000'ler temasını yaptı. Çift doğum gününde Britney Spears ve Justin Timberlake oldu!

Birkan Sokullu ve Eda Gürkaynak çiftinin Britney Spears ve Justin Timberlake çifti olması sosyal medyada büyük beğeni topladı. 

Çiftin 00'lerin ikonik çifti Britney Spears ve Justin Timberlake kostümlerini giymesi beğenilirken "Sonları bezemez inşallah" yorumları yapıldı.

2000'lerin en ikonik çifti olan Britney Spears ve Justin Timberlake çifti aldatma nedeniyle ayrılmışlardı. Justin Timberlake sevgilisi Britney Spears sayesinde büyük üne kavuşmuş Britney Spears'da henüz 17 yaşında dünyada görülmemiş büyük bir şöhretin sahibi olmuştu. Aileisnin de kendisini istismar etmesi sonrası zor günler geçiren Spears şimdilerde yıllar sonra babasından vasiliğini alabilmişti.

Türk ünlü isimlerin bu akımı sürdüreceği düşünülüyor.