37 yaşındaki oyuncu Birce Akalay Ulus'ta bir mekanda Sadettin Saran ile görüntülendi!

Başarılı oyuncu Birce Akalay uzun süren yalnızlığını bozdu mu? 

Son olarak kendi adıyla mücevher markası çıkaran Birce Akalay özel hayatında bir süredir yalnızdı. Daha önce birlikte Yer Gök Aşk adlı dizide yer aldığı Murat Ünalmış ile evlenen ve boşanan daha sonra yine birlikte Küçük Ağa dizisinde yer aldığı Sarp Levendoğlu ile evlenen ve boşanan Birce Akalay'ın aşk hayatında yeni bir haraketlilik mi var?

Uzunca bir süredir hayatında kimse olmayan ve kariyerine yönelen Birce Akalay Ulus'ta iş adamı Saadettin Saran ile bir mekanda buluştu.

Gözden kaçırmayın

Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı! Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı!

Birce Akalay, Ulus'taki bir mekanda iş adamı Sadettin Saran ile baş başa yemek yedi. Daha sonra ikili mekanı kendilerine ait özel araçlarla ayrı ayrı terk etti.

Peki Saran ile Akalay birlikte mi?

İkilinin yeni bir aşk için mi yoksa iş için mi bir araya geldiği şimdilik bilinmiyor. Birce Akalay şu sıralar kendine ait mücevher markasına dair iş antlaşmaları yapıyor.