Sevgilisi Aslı Bekiroğlu'ndan geçtiğimiz günlerde ayrılan ve buna sebep olarak da Maske Kimsin Sen yarışmasında Kubilay Aka'yı gösterdiği iddia edilen Çağrı Telkıvıran meğer kendisi aynı yarışmadan Biran Damla Yılmaz'ın peşindeymiş! 

Aslı Bekiroğlu'nu Kubilay Aka'dan kıskandığı için ayrıldığı iddia edilen Çağrı Telkıvıran daha 3 gün olmadan Biram Damla Yılmaz ile görüntülendi!

Fox Tv'de yayınlanan ve erken final yaptırılan ekranlarda olmayan bir kaliteyi ve eğlenceyi veren Maske Kimsin Sen yarışmasında Ördek kostümü ile büyük bir sempati toplayan Aslı Bekiroğlu geçtiğimiz günlerde sevgilisi Çağrı Telkıvıran ile ayrılmıştı. Çağrı Telkıvıran sevgilisi Aslı Bekiroğlu ile olan tüm fotoğraqfları silmiş ve takipten çıkmıştı.

Gözden kaçırmayın

Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak! Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak!

Çağrı Telkıvıran sevgilisini aynı yarışmada yer alan oyuncu Kubilay Aka ile yakınlaşmasını iddia ederek ilişkiyi bitirmişti. Ancak görüntülerde Aka ile Bekiroğlu arasında bir yakınlaşma söz konusu olmadığı gibi önde de Burcu Özberk ile Alican Yücesoy yürüyor videoyu da Doğu Demirkol çekiyordu.

Gerçek gün yüzüne çıktı. Meğer Çağrı Telkıvıran başka bir aşkın peşindeymiş. Çağrı Telkıvıran daha üzerinden bir hafta geçmeden aynı yarışmada Ayna kostümü ile yer alan Yasak Elma dizisinin Kumru'su Biran Damla Yılmaz ile görüntülendi. Çağrı Telkıvıran'ın Biran Damla Yılmaz'a çiçek aldığı görüldü..

Çağrı Telkıvıran muhabirlerin "ilişkiniz 3. kişiler yüzünden mi bitti aldatma mı vardı?" sorularına "Hayır aylar önce biten bir şeydi" diye yanıt verdi.

Biran Damla Yılmaz ise muhabirlerin "Yeni ilişkiniz hayırlı olsun" sözlerine cevap vermeden arabaya bindi.