Bir Zamanların Telefon Devi Nokia İki Yeni Modelle Yeniden Piyasaya Giriyor! 500 TL'nin Altında Satış Fiyatı Olan İki Yeni Telefon Geliyor!

Bir zamanlar tüm dünyada en çok satılan telefon markası olan Nokia'dan sürpriz bir çıkış geldi. Yeni iki telefon üreten Nokia bu telefonları 500 TL'nin altında bir fiyata satışa çıkaracak. Günümüz telefon teknolojisini tuşlu telefonlarla birleştiren Nokia oldukça kullanışlı iki yeni model ile telefon piyasasına iddialı bir şekilde yeniden girecek.

Bir Zamanların Telefon Devi Nokia İki Yeni Modelle Yeniden Piyasaya Giriyor! 500 TL'nin Altında Satış Fiyatı Olan İki Yeni Telefon Geliyor!
12 Ekim 2020 - 22:00

Dünyada bir zamanlar telefon piyasasında Nokia efsanesi vardı. Her ülkede en çok satılan telefon markası ünvanını elde etmeyi başaran Nokia gelişen teknolojiye ayak uyduramayınca Apple ve Samsung gibi markalara yenilmek zorunda kaldı. Zaman zaman yeni telefon modelleri ile piyasaya çıkmaya çalışan Nokia bir türlü elde etmek istediği ivmeyi yakalayamadı. Ancak Nokia bu sefer doğru bir hamle ilepiyasaya girmeye hazırlanıyor.

NOKİA YENİ TELEFONLARI İLE PİYASAYA GİRİYOR

Tuşlu telefon kullanmak isteyenlere Nokia'dan güzel haberler geldi. Tuşlu telefonlarla günümüz teknolojisini güzel bri tasarımla birleştirmeyi başaran Nokia iki ayrı modelle yeniden piyasaya giriyor. Bu iki model de tuşlu olacak ve 4G'yi destekleyecek.İKİ YENİ TELEFON MODELİ GELİYOR

Nokia'nın yeni telefon modellerinin Nokia 215 4G ve Nokia 225 4G olduğu bildirildi. Teknik özelliklerinin detayları şu ana kadar piyasaya sızmasa da oldukça yenilikçi telefonların üretilmesi bekleniyor. İlk sızan bilgilere göre telefonların her ikisi de polikarbonattan üretilecek ve birbirine benzeyen şekillere sahip olacaklar. Nokia 225 4G'nin daha iyi teknik özelliklere sahip olması beklenirken kaygan bir tasarımının olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Her iki modelde de FM Radyo, LED el feneri ve depolama için microSD yuvası bulunacak.

Nokia 225 4G model telefonun arka kısmında VGA bir kamera yer alacak. Ayrıca bu model pil tasarrufu ile mevcut telefonlardan ayrılacak. Bu nedenle her iki model arasında bir fiyat farkı olacak. Ayrıca Nokia 215 4G piyasaya siyah ve yeşil renk alternatifleri ile giriş yapacak.

SATIŞ FİYATLARI BELLİ OLDUNokia'nın yeni model telefonlarının en avantajlı kısmı ise fiyatları olacak. Yapılan planlamaya göre Nokia 215 4G piyasaya 45 dolarlık fiyatla giriş yapacak. Bu telefonun Türkiye'de satış fiyatının 450 TL olması bekleniyor. Nokia 225 4G'nin ise fiyatı 50 dolar olacak. Bu telefon da Türkiye'de 500 TL'den satılacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum