Atv’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 'da ayrılıklar bitmiyor. Dizinin 4. sezonunda adeta kadro tamamen yenilendi!

Yapımcılığını Tims&B’nin üstlendiği Bir Zamanlar Çukurova dizisinde bu sezon başrol oyuncuları Vahide Perçin, Uğur Güneş, Murat Ünalmış, Melike İpek Yalova, Esra Dermancıoğlu, Nazan Kesal ve Kerem Alışık’ın vedalarına rağmen dizi sürmüştü.

Dizide ana başrolden sadece Hilal Altınbilek kalmıştı. Diziye Furkan Palalı ve İbrahim Çelikkol dahil olmuştu. Dizinin ana kadrosu dağılmaya devam ediyor ancak reytingler düşmüyor! 

Dizide ana kadoradan 2 isim daha ayrılıyor! Dizinin Gülten’i Selin Genç’in diziye veda edeceğini açıklamıştı. Selin Genç'in ardından dizinin Saniye’si Selin Yeninci’ de ayrılık kararı kararı aldı.

Adana’da çekimleri süren Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Selin Yeninci daha önce ayrılmak istemiş ancak yapım şirketi kalması için ikna etmeye çalışmıştı.

Ancak Selin Yeninci ikna edilemedi. Selin Genç en başında beri yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisine veda ediyor.

Selin Yeninci'nın canlandırdığı Saniye ve Selin Genç'in canlandırdığı Gülten karkaterleri diziye ölerek veda edecek. Bu ölüm Gafur’u sarsacak.