ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova final yapıyor!

Başrolünde Hilal Altınbilek, İbrahim Çelikkol ve Furkan Palalı'nın yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisi final yapıyor!

1200x627-bir-zamanlar-cukurova-yeni-sezon-ilk-bolumu-ile-atv-ekranlarinda-1568912742446

Ekranlara veda etmeye hazırlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin final tarihi belli oldu! Sette çıkan kavgalar ve neredeyse tüm başrol oyuncularının diziden ayrılması ile sürekli olarak üzerinde kara bulutlar dolaşan Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara veda edecek!

1200x627-bir-zamanlar-cukurova-yeni-sezon-ilk-bolumu-ile-atv-ekranlarinda-1568912742446

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 133. bölümü ile bu akşam ekranlara gelmeye hazırlanırken sevenlerine kötü haber geldi.

Gözden kaçırmayın

TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor! TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor!

İlk sezon Murat Ünalmış, Vahide Perçin, Uğur Güneş, Kerem Alışık gibi oyuncularla başlayan dizide sadece Hilal Altınbile kaldı. Diziye bu sezon Furkan Palalı ve İbrahim Çelikkol dahil olmuş dizi ilk başlarda düşse de TOTAL'de ilk sıraları zaman zaman geri kazanabilmişti.

624f0ffa86b245217caabba6

Ancak diziden beklenen haber geldi. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin sezon sonu final yapacağı kesinleşti. Bir Zamanlar Çukurova dizisi 140. bölümüyle ekranlara veda ederek final yapacak. 

Diziden son olarak Selin Yeninci ve Selin Genç ayrılmıştı. Diziye ayrıca geçtiğmiz günlerde Altan Gördüm dahil olmuştu.