Bir Zamanlar Çukurova 68. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Yılmaz Akkaya Hayatını Mahveden Hünkar Yaman'ı Diri Diri Yakıp Öldürecek Mi?

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'nın 68. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanına göre gelecek bölümde izleyicileri büyük sürprizler bekliyor. Yılmaz ile kaçmak için yola çıkan Züleyha'nın yolunu kim kesti? Yılmaz ve Züleyha yine kavuşamayacaklar mı? Hünkar Yaman'ın etkisi ne? Yılmaz neden Hünkar Yaman'ı cezalandırmak ister? Bir yanlış anlaşılma mı yaşanmaktadır? Yılmaz hayatını mahveden Hünkar Yaman'ı diri diri yakacak mı?

10 Ekim 2020 - 08:50 - Güncelleme: 10 Ekim 2020 - 11:26

Bir Zamanlar Çukurova dizisi son bölümü ile izleyicilerin adeta nefeslerini kesmişti. Uzun bir aradan sonra Yılmaz ile Züleyha kavuşmaya ilk defa bu kadar yakınlaşmışlardı. Ancak hiç beklemedikleri olaylar gerçekleşmeye başladı. Yılmaz ile Züleyha'nın büyük aşklarına kim engel olacak?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 68. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanında verilen ipuçlarına göre Yılmaz ile Züleyha'nın bir kaçış planları daha suya düşer. Züleyha, Yamanlar konağından veda ederek ve yanına çocuklarını alıp ayrılır. Büyük bir sevinçle Yılmaz'ın yanına gitmek için yola çıkan Züleyha'yı bir kötü sürpriz bekliyordur. Züleyha'nın yolunu kim kesti? Demir kendisine yapılan büyük ihaneti anladı mı? Demir ihanetin cezasını vermek için mi Züleyha'yı engelledi. Züleyha'nın yolunun kesilmesinde Hünkar Yaman'ın katkısı var mı? Hünkar Yaman Yılmaz ve Züleyha'ya son bir kötülük daha mı yaptı?

HÜNKAR YAMAN DİRİ DİRİ YANARAK MI ÖLECEK?

Züleyha'ya yine kavuşamayan Yılmaz adeta çılgına döner. Bunun hesabını sormak için harekete geçen Yılmaz ilk önce Hünkar Yaman'dan başlar. Hünkar Yaman'ı kaçıran Yılmaz onu bir kulübeye kilitler. Kulübeyi de ateşe veren Yılmaz hayatını mahveden Hünkar Yaman'dan intikam alacak mıdır? Hünkar Yaman yaptıklarının bedelini diri diri yanarak mı ödeyecektir? 

FEKELİ YILMAZ'A DÜŞMAN MI OLACAK?Hünkar Yaman'ın diri diri yakılmasında Yılmaz'ın parmağı olduğunu öğrenen Ali Rahmet Fekeli'nin oğlu yerine koyduğu Yılmaz'a tepkisi ne olacak? Hayatını bir gün Hünkar Yaman'a kavuşabilme umudu ile geçiren Fekeli en büyük darbeyi iyilikten başka bir şey yapmadığı Yılmaz'dan mı yiyecektir. Fekeli bir daha Yılmaz'ı affedebilecek mi? Ali Rahmet Fekeli 40 yıllık sevdası Hünkar Yaman'ın intikamını Yılmaz'dan onu Çukurova'dan kovarak mı alacaktır? BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 68. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Bir Zamanlar Çukurova 68. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde yaşanacak olaylarla alakalı olarak birbirinden heyecanlı konular hakkında izleyicilere önemli ipuçları veren Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı nasıl izlenir?


YORUMLAR

  • 0 Yorum