Bir Zamanlar Çukurova 68. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölüm Fragmanı Nasıl İzlenir?

ATV'nin Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 67. son bölümü dün akşam yayınlandı. Vahide Perçin, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Murat Ünalmış ve Uğur Güneş'in oyuncu kadrosunda yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünde yine birbirinden heyecanlı olaylar meydana geldi. 67. bölümün sona ermesi ile dizinin hayranları 68. bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Bir Zamanlar Çukurova 68. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova 68. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölüm Fragmanı Nasıl İzlenir?
09 Ekim 2020 - 13:48 - Güncelleme: 10 Ekim 2020 - 11:27

Türk televizyonlarından çok izlenen dizi sıralamasında başı çeken yapımlardan olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 67. bölümü dün akşam ATV ekranlarında izleyicilerle buluştu. Oldukça heyecanlı olayların yaşandığı dizide izleyiciler soluksuz şekilde bölümü takip ettiler. Birbirinden ünlü oyuncuların yer aldığı Bir Zamanlar Çukuova dizisinin gelecek bölümünde neler yaşanacağı ise merak edilmeye başlandı.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 68. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Bir Zamanlar Çukurova'nın 68. bölüm fragmanı merak ediliyor. Dizinin hayranları internet üzerinde arama motorlarına “Bir Zamanlar Çukurova 68. bölüm fragmanı yayınlandı mı” yazarak sorgulama gerçekleştiriyorlar. Ancak şu anda ATV'den henüz resmi bir duyuru yapılmadı. Bir Zamanlar Çukurova 68. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanını yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Demir karısı Züleyha'nın vurulduğu silahın Yılmaz'a ait olduğunu ve bunu yapanın da Yılmaz'ın karısı Müjgan olduğunu öğrenince çılgına döner. Fekeli konağına baskın veren Demir karısına yapılanın hesabını sorar. Ali Rahmet Fekeli önce gelini Müjgan'ı savunur ancak sonradan Demir'in haklı olduğunu görür. Demir konaktan ayrılınca Müjgan'dan ve Behice'den hesap soran Ali Rahmet Fekeli, Yılmaz'ı da Demir'in peşinden yollayarak şikayetçi olmamasını söyler.

Savcının kapısının önünde Demir'i yakalayan Yılmaz kendisine garanti verir ve onu şikayetten vazgeçirir. Ancak bu konuşmayı savcı dinlemiştir. Müjgan'ın başhekim olduğu sırada savcının talimatı ile jandarmalar kendisini adliyeye götürür. Burada ise Züleyha, Yılmaz ile kaçış planlarını aksatacağı gerekçesiyle Müjgan'dan şikayetçi olmaz.


YORUMLAR

  • 0 Yorum