Bir Zamanlar Çukurova 66. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Bir Zamanlar Çukurova 65. Bölüm Özeti!

ATV'nin iddialı dizisi Bir Zamanlar Çukurova 65. bölümle ekranla geldi. Yine büyük bir heyecan fırtınasının kopruğu Biz Zamanlar Çukurova'nın son bölümünde birbirinden şaşırtıcı olaylar meydana geldi. Bir Zamanlar Çukurova 66. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 65. bölümde neler oldu?

Bir Zamanlar Çukurova 66. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Bir Zamanlar Çukurova 65. Bölüm Özeti!
25 Eylül 2020 - 00:08

ATV'nin iddialı dizilerinden birisiolan Bir Zamanlar Çukurova 65. bölüm ile izleyicilerin karşısına geldi. Yüksek reyting oranları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Bir Zamanlar Çukurova'nın 65. bölümünde de birbirinden şaşırtıcı olaylar meydana geldi. Bir Zamanlar Çukurova 65. bölümde neler oldu?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM ÖZETİ!

Züleyha çok uzun zamandır sakladığı sırrı Yılmaz'a sonunda söyler. Yılmaz, Adnan'ın kendi oğlu olduğunu öğrenince adeta çılgına döner. Oğlunu almak için harekete geçeceğini söyleyen Yılmaz'ı Züleyha'nın intihara kalkışması durdurur. Yamanlar çiftliğinde ise Hünkar Yaman ile Demir Yaman arasında büyük bir gerilim yaşanmaya başlamıştır. Hünkar Yaman eşinin üzerine dost olarak tuttuğu kadına oğlu Demir Yaman'ın sahip çıkmasını bir türlü içine sindiremez. Bu nedenle önce Demir Yaman'ı çiftlikten kovar. Ardından ise holdinge giderek Adnan Yaman Holding'i Hünkar Yaman Holding haline getirir.

GAFFUR CİNAYETTEN KURTULDU!

Tüm bunlar yaşanırken Çukurova'da Hatip Ağa'nın öldürüldüğü haberi yayılır. Bu ölümden Ankaralılar sorumlu tutulur. Bu lşekilde asıl katil Gaffur temize çıkar. Tüm Çukurova Ankaralılara karşı birlik olmaya karar verirler. Gaffur cinayetin cezasını çekmekten bu şekilde kurtulmuştur.

ZÜLEYHA'NIN MÜJGAN'A BÜYÜK OYUNU!

Yılmaz, Züleyha ve Müjgan cepkhesinde ise adeta akıl oyunları başlamıştır. Züleyha'nın yaptığı plan gereği Yılmaz Müjgan'a giderek Züleyha'yı neden vurduğunu sorar. Bu ise aslında bir plandır. Yılmaz ile Züleyha Müjgan'ın kendilerinden şüphelenmemesi için böyle bir plan yapmış ve ardından Yılmaz giderek Müjgan'dan özür diler ve tüm şüpheleri ortadan kaldırır.

DEMİR YAMAN'DAN AFFEDİLMEYECEK HATA!

Bir Zamanlar Çukurova son bölümün en sürpriz kısmı ise final sahnesinde olur. Annesi ile arasında büyük gerilim yaşayan Demir affedilmeyecek bir yanlış yapar. Babasının bile Çukurova'ya çıkaramadığı sevgilisini cemiyet hayatına sokarak ikinci annesi olarak tanıtır. Bu sözleri duyan Hünkar Yaman bir defa daha yıkılır. Oğlunun bu ihanetini asla affetmeyecektir.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 66. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bir Zamanlar Çukurova'nın 65. bölümünde büyük bir heyecan fırtınasını takip eden izleyiciler dizin yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Bir Zamanlar Çukurova 66. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı şu anda yayınlanmadı. Bir Zamanlar Çukurova 66. Bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin sonunda yer alacaktır.


YORUMLAR

  • 0 Yorum