Söylemezsem Olmaz programının yorumcusu Bircan Bali sosyal medyada tepki gördü! Bu sefer sınırı aştı! Türkiye'yi ayağa kaldıran Münevver Karabulut'u canice katleden Cem Garipoğlu'nu kaçıran ve kızın katledildiği koltukta geçtiğimiz sene gülerek poz veren ailesi için çok severim dedi!

Beyaz Tv'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının yorumcusu Bircan Bali bu sefer sınır aştı! Sosyal medyada büyük tepki!

Söylemezsem Olmaz programının yorumcusu Bircan Bali, "Münevver Karabulut'un babası, Cem Garipoğlu'nun mezarını maddiyat için açtırmak istiyor" dedi. Bali sözlerini skandal bir cümleyle sürdürdü!

Ahlak sattıkları için zaman zaman eleştirilen Bircan Bali bu sefer sınırı aştı. Türkiye'yi ayağa kaldıran Münevver Karabulut cinayeti ile söyledikleri pes dedirtti!

Gözden kaçırmayın

İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu! İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu!

Münevver Karabulut'un canice katleden Cem Garipoğlu o dönem ailesinin imkanları ile adaletten kaçırılmıştı. Sürekli olarak korunan ve bir türlü bulunamayan Cem Garipoğlu en sonunda artan tepkilerden yakalnmıştı. Ancak daha sonra Garipoğlu'nun hapiste kendini astığı iddia edilmişti. Ancak bu iddialara inanılmamıştı.

koltukm-u3Df_cover.jpg

Cem Garipoğlu ailesi geçtiğimis sene yılbaşında Münevver Karabulut'un katledildiği koltukta gülerek poz vermiş ve paylaşmılştı. Bu skandal poz sonrası Türkiye için yozlaşmanın adaletsizliğin dibi olarak görülmüştü.

Bircan Bali bugün ki programında Garipoğlu ailesini koruya koruya öve öve bitirememesi pes artık dedirtti. Sosyal medayda da Bali'ye "Unutma ki senin de bir kızın var nasıl söylersin bunları aileden ne çıkarın var acaba pes artık bu kadarı. " diye yorumlarda bulundu. 

Cem Gariopoğlu ailesi o koltuğu atmamış üzerinede o koltukta süslenerek gülerek tüm aile poz vermişti!