Bir Kadın Daha Vahşi Bir Cinayete Kurban Gitti! İstanbul'da Eşini Boş Araziye Götürüp İple Boğarak Öldürdü!

Türkiye bir kadın cinayeti ile daha sarsıldı. İstanbul Çatalca'da eşine defalarca şiddet uygulayan ve hakkında uzaklaştırma kararı verilen bir kişi eşini zorla bir arabaya bindirdi. Ardından eşini boş bir araziye götüren şahıs barışma teklifinin kabul edilmemesi üzerine yanında getirdiği iple eşini boğarak öldürdü. Olayın ardından ise eşinin cansız bedenini çevrede bulunan metruk bir binaya sakladı.

Bir Kadın Daha Vahşi Bir Cinayete Kurban Gitti! İstanbul'da Eşini Boş Araziye Götürüp İple Boğarak Öldürdü!
11 Ekim 2020 - 17:24 - Güncelleme: 11 Ekim 2020 - 17:30

Türkiye'de kadın cinayetleri aralıksız devam ediyor. İstanbul Çatalca'da Fikret Ç. İsimli şahıs dini nikahlı eşi Gül Gülsüm'ü iple boğarak öldürdü. Talihsiz kadını gaddarca öldüren Fikret Ç. Olayın anlaşılmaması için eşinin cansız bedenini metruk bir binaya götürerek sakladı. 

Edinilen bilgilere göre Fikret Ç. İle Gülsüm Gül arasında bir süre önce sık sık tartışmalar yaşanmaya başladı. Ardından bu tartışmalar şiddete dönüşünce dini nikahlı eşinden şikayetçi olan Gülsüm Gül eşi hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı. Fikret Ç. İse araya aracılar sokarak eşi ile barışma girişimlerinde bulundu ama başarılı olamadı.

EŞİNİ İPLE BOĞARAK ÖLDÜRDÜ7 Ekim günü eşiyle tesadüfen denk gelen Fikret Ç. Uzaklaştırma kararı olmasına rağmen eşini arabaya zorla bindirerek boş bir araziye götürdü. Burada barışma teklifini yineleyen Fikret Ç. Yeniden eşi Gülsüm Gül ile tartışmaya başladı. Olumsuz yanıt alan Fikret Ç. Yanında getirdiği iple eşini boğarak vahşice öldürdü. Cesedin ortaya çıkmaması için çevrede bulunan metruk bir binaya taşıyarak saklayan Fikret Ç. olay yerinden ayrıldı.

İNTİHAR ETTİ HASTANEDE POLİS İTİRAF ETTİRDİ

Cinayetin ardından evine dönen Fikret Ç.  hiçbir şey olmamış gibi davranmaya devam etti. Ancak bir gün sonra evinde ilaç içerek intihara teşebbüs edip kendisini öldürmek istedi. Yakınlarının farketmesi ile hastaneye götürülerek  tedavi altına alındı. Hastane polisi tarafından durumundan şüphelenilen Fikret Ç. sorguya alındı. Çarpraz sorgu tekniği ile polis tarafından Fikret Ç.'ye cinayet tüm ayrıntıları ile itiraf ettirildi. Polis zanlının tarifi ile metruk binaya giderek Gülsüm Gül'ün cesedine ulaştı.

Fikret Ç. olayın ardından verdiği polis ifadesinde cinayeti kıskançlık nedeniyle işlediğini söyledi. Eşini öldüren Fikret Ç.'nin adliyeye sevki yapıldı ve çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum