Binlerce Kişi Faydalanacak! 16.000 TL Bankamatik Kartına Yatacak. Son Dakika Kampanyası Duyurusu Yapıldı! Yapılacak Olan Başvuruda İşlemler Nasıl Yapılır? Haberimizde...

Binlerce Kişi Faydalanacak! 16.000 TL Bankamatik Kartına Yatacak. 16000 TL'ye kadar bankamatik kartına başvuru yapacak olan vatandaşlar Denizbank üzerinden başlatılan bu kampanyaya katılmak için başvurularını bankanın SMS servisinden yapabiliyor. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden de yapmış olduğu kampanya duyurusu sonrasında 16000 TL'ye kadar kredi onayı alacak olan vatandaşların banka kredi şartlarına uygun olması durumunda hemen onay vereceğini ve 36 ay vadeye kadar kredi ödeme tablosu oluşturacağını açıkladı. Denizbank, yaptığı bu kampanyalarda düşük faiz oranlarıyla, vatandaşlara kredi imkanı sunacaktır. 

Gözden kaçırmayın

Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek

Denizbank, SMS ile 16000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır. 

Denizbank üzerinden cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, başvuru yapmak oldukça basittir, kredi başvurusu yapacak olan kişiler, 32 80 numarasına kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasına göndermeleri yeterli olacaktır. Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirdikten sonra 3 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenir ve onaylanan tutar, hemen kendi hesabına yatar oluruz. 

binlerce-kisi-faydalanacak-16000-tl-bankamatik-kartina-yatacak1

Denizbank kredi alacak olan kişilere Denizbank, mobil uygulaması üzerinden de ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaktadır. Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler, 36 ay vadeli olarak kredi onayı alıp banka şubesine gitmeden kredi kullanmak istiyorsa bankanın mobil uygulamasına internet bankacılığı şifresiyle girerek kredi başvurusunda bulunabilir, onaylanan tutarı, kendi hesabına yatırabilir. Başvuru yaptıktan sonra onay olursanız sizlere düşük faizli ve gelir belgesiz olarak kredi hesabınıza yatar, haftasonu olsa bile bu parayı istediğiniz, Denizbank ATM'si üzerinden çekebilirsiniz. 

Sms ile kredi başvurusu yaptıktan sonra kredi onayı alan vatandaşlar ise onaylı tutarı en yakın banka şubesine giderek kimlikleriyle birlikte başvuru yaparak, hemen hesabına yatırabilir. Banka gelir belgesiz olarak vereceği 16000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasında ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapma imkanı vatandaşlara sunmaktadır.