BİM marketler zinciir tartışmalara son noktayı koydu! Doların düşürülmesi sonrası zabıta ekipleri esnaf, avm ve marketlerde denetime başlamıştı. 

Sosyal medyada çoğalan dolar indi fiyatlar inmedi tartışmasında marketlere teftiş yapılacağı açıklanmış ve bu kapsamda zabıta ekipleri teftişe inmişti. Zabıtalar AVM, market ve iş yerlerine gideref fiyat etiket kontrol, kasa girdi çıktı ve son kullanma tarihi ve hijyen gibi teftişlerde bulunmuştu.

Marketlerde inmeyen fiyatlar için sosyal medyada kullanıcılar A101, BİM, Migros, Şok gibi marketleri şikayet etmeye başlamıştı. Ekonomik olarak fiyatları vatandaşın cebini koruyan marketlerden biri olan BİM az önce bir açıklama yayınladı.

Bim marketler zinciri ınstagram hesaplarından yaptığı paylaşımda "Bu kapsamda 24 Aralık 2021 ve sonrasında yüzde 40'dan fazla ürünümüzde yüzde 8 - yüzde 40 oranında indirim uyguladık. Önümüzdeki dönemde de fiyat ve maliyet istikrarın oluşmasıyla, diğer birçok ürünümüzde de indirimler devam edecektir" denildi. 

BİM'de yeni yılda hangi ürünlerde hangi yiyecek ve içecek, hijyeni kozmetik ürünlerinde, et süt ürünlerinde atıştırmalıklarda indirim yapılacak mı?

İşte Bim'in o açıklaması;

bim-1

BİM marketler zinciri ayrıca bu Cuma yapacağı indirimleri de paylaştı! İşte BİM'in 31 Aralık 2021 Cuma yılbaşı indirimleri!

BİM'DE YENİ YIL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER 31 ARALIK CUMA 2021

Rakle Dekorlu Meşrubat Bardağı 9,90 TL,

Paşabahçe Cam Servis Tabağı 12,90 TL,

Paşabahçe 4'lü Renkli Kahve Fincanı Seti 37,50 TL

 Parmak Basketbol Oyunu 29,90 TL

Uçar City Garaj Seti 75,00 TL

Barbie Kıyafet Kombinleri Seti 89,90 TL

Çocuk Kışlık Oduncu Gömlek Çeşitleri 39,90 TL,

Kadın Kışlık Oduncu Tunik Gömlek ve Erkek Oduncu Gömlek Çeşitleri 49.90 TL,

Soley Çift Kişilik Örtü/Battaniye 169,00 TL