Sağlık Bakanlı Fahrettin Koca, Koronavirüs bilim kurulu üyeleriyle, çevrim içi olarak toplandı. Kurulun masasında aşılama süreci, koronavirüs ile mücadelede alınan tedbirler gibi kritik konular bulunuyor.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, az önce koronavirüs bilim kurulu üyeleriyle birlikte çevrim içi olarak toplandı.

Kurulun masasında, koronavirüs ile mücadele süreci, alınan tedbirler, aktif vakalar ve okulların durumu gibi önemli konular yer alıyor. 

Gözden kaçırmayın

Watsons Arapça Kataloğuna Tepki Büyüyor! Boykot Başlayınca Geri Adım Attılar! Watsons Arapça Kataloğuna Tepki Büyüyor! Boykot Başlayınca Geri Adım Attılar!

Okullar kapatılacak mı?

Öte yandan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu açıklamada, okullarda yüz yüze eğitimin kesinlikle devam edeceğini, hiç bir şekilde okulların kapatılmasının gündemde yer almadığını ifade etmişti. Bakan Koca, ayrıca aktif vaka sayıları içinde, okul grubunda bulunan çocukların oranınında yüksek olduğunu vurgulamış ve tedbirler konusunda herkesi uyarmıştı. 

Bakan Koca açıklama yapacak
Çevrim için olarak yapılan koronavirüs bilim kurulu toplantısı sonrasında Bakan Koca'nın yazılı bir açıklama yapması bekleniyor.