Bilgisayarlar Artık Çok Daha İyi Performansla Çalışacak! Windows 10'a Muhteşem Bir Yenilik daha Geliyor!

Microsoft firması vizyon ürünü Windows 10 için oldukça gelişmiş bir yeniliğe daha imza atmaya hazırlanıyor. Bu yeni özellik ile kullanıcılara bilgisayarlarını özelleştirmek için farklı seçenekler sunulacak. 

Bilgisayarlar Artık Çok Daha İyi Performansla Çalışacak! Windows 10'a Muhteşem Bir Yenilik daha Geliyor!
11 Ekim 2020 - 19:00

Dünyanın bir bunamaralı teknoloji yazılım firması Microsoft kullanıcılarına yönelik yeniliklerini sürdürüyor. Microsoft'un dünyada en çok kullanılan programlardan birisi olan Windows 10 için müthiş bir yeniliği hizmete sokmaya hazırlandığı belirtildi.

WİNDOWS 10 YENİ ÖZELLİKLİ İLE BİLGİSAYARLARDA DAHA İYİ PERFORMANS ELDE EDİLECEK

Windows 10 için sürekli olarak geliştirmeler yapan ve bu gelişmiş özellikleri güncellemelerle kullanıcılara sunan Microsoft'un son yeniliği internete sızdı. Buna göre Windows 10'un kurulum ekranında çok büyük bir değişiklik yapılacak. Bilgisayarlara format atıldıktan sonra Windows 10 kurulurken kullanıcılara seçenekler sunulacak.

Bilgisayarına Windows 10 kuran kullanıcılara bilgisayarı ne amaçla kullanacakları sorulacak. Windows'un kurulumu da bu tercihe göre şekillenecek. Örneğin oyun seçeneğinin seçilmesi durumunda oyun oynarken en iyi performans nasıl elde edilecekse Windows 10 da ona göre kurulacak. Bilgisayarda oyunla alakası olmayan ama arka planda çalışın performansı toran servis ve hizmetler bu kurulumda yer almamış olacak.

WİNDOWS 10 KURULUM SEÇENEKLERİ NELER OLACAK?

-Oyun


-Aile
-Yaratıcılık
-Okul
-Eğlence
-İş

Microsoft bu yeni özelliği 2020 yılının son ayında kullanıcıların hizmetine sunacak. Ayrıca bu özelliğin kullanımı için ilk etapta bilgisayarlara format atılmasına gerek kalmayacak. Güncelleme öncesinde kullanıcılara bu seçenekler sunulup bilgisayar tek seferliğine programlanacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum