Teknoloji

Bilgisayar Kullananlar Dikkat! Bu Programlar 60 Gün Ücretsiz Oldu!

Dünya koronavirüs etkisi altında kalınca yazılım şirketleri de buna uygun şekilde adımlar atmaya ve kullanıcılara çok cazip imkanlar sunmaya başladılar. Bu kampanyalara son olarak dünyanın en önemli yazılım firmalarından Adobe dahil oldu. Adobe tarafından yapılan açıklamaya göre Adobe tarafından geliştirilip kullanıma sunulan çok sayıda program 60 gün süreyle ücretsiz olacak.

Özellikle uzaktan eğitim ile tanışmak zorunda kalan öğretmen ve öğrencileri memnun eden Adobe’nin ücretsiz kullanım kampanyası büyük bir memnuniyetle karşılandı.

Şirket tarfaından yapılan açıklamaya göre Adobe Creative Cloud, 60 gün boyunca ücretsiz bir şekilde kullanılabilecek. Adobe’nin ücretsiz kampanyasında sadece bu hizmet ücretsiz kullanımda olmayacak Creative Cloud ve Document Cloud Enterprise Term License Agreement uygulamaları da ücretsiz olacak.

Adobe’nin en çok kullanılan programlarından olan Photoshop ve Premiere Pro için de bir açıklama yapıldı. Müjde gibi olan bu açıklamaya göre bu programlar da 60 gün boyunca ücretsiz şekilde kullanıma sunulacak.

Dünyada hemen hemen her bilgisayara girmeyi başaran Adobe’nin yaptığı bu kampanya büyük bir sevinç yaratırken milyonlarca bilgisayar kullanıcısı ücretsiz sunulan programları kullanmaya başladılar.

Tumhaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı