Beyin Kanaması Geçiren Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Yıldızı Ali Sürmeli'nin Sağlık Durumu Nasıl? Doktoru ve Oğlundan Açıklama Geldi!

Türk tiyatrosunun ve sinemasının aranan oyuncularından olan Ali Sürmen bir süre önce beyin kanaması geçirerek hastaneye kaldırılmıştı. Ali Sürmen'in sağlık durumu nasıl? Ali Sürmen öldü mü? 

Beyin Kanaması Geçiren Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Yıldızı Ali Sürmeli'nin Sağlık Durumu Nasıl? Doktoru ve Oğlundan Açıklama Geldi!
30 Eylül 2020 - 23:00

Evinde rahatsızlanarak beyin kanaması geçiren ünlü oyuncu Ali Sürmeli'nin sağlık durumu merak ediliyor. Geçtiğimiz pazar günü hastaneye kaldırılan Ali Sürmeli acil şekilde ameliyata alınmıştı. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde de rol alan ünlü oyuncu Ali Sürmeli'nin sağlık durumu ile alakalı olarak doktoru Ferda çağavi bir açıklama yaptı. Ali Sürmeli öldü mü?

ALİ SÜRMELİ'NİN SAĞLIK DURUMU SEVİNDİRDİ!

Doktor Ferda Çağavi yapmış olduğu açıklamada, "Ali Sürmeli hastanemize kusma ve hıçkırık şikayetleri ile geldi. Yaptığımız tetkiklerde beyninin ön sağ tarafından bir beyin kanaması tespit ettik. Bu kanama yüksek tansiyon ile oluşmuş. Acilen ameliyata aldık ve başarılı birmoperasyon sonrasında kendsini yoğun bakıma aldık. Şu anda bir sıkıntı yok. Felç gibi kalıcı bir sorun meydana gelmemiştir." dedi.AİLESİ BİLGİ VERDİ!

Ali Sürmeli'nin sağlık durumu ile alakalı olarak  oğlu Eren Sürmeli de bir açıklama yaptı. Babasının durumunun iyi olduğunu söyleyen Eren Sürmeli, "Babamı normalde 2-3 gün kadar uyutacaklardı. Ancak ameliyat çok iyi olduğu için vazgeçtiler. Doktorlar buna gerek görmediler. Şimdi babamı uyandırdılar. Durumu gayet iyi. Kısa süre içerisinde çok sevdiği oyunculuğa geri dönecektir." şeklinde konuştu.

OKTAY KAYNARCA YALNIZ BIRAKMADI!

Ali Sürmeli'nin hastaneye kaldırıldığı haberinin duyulmasının ardından ünlü oyuncular hastaneye akın ettiler. Son olarak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz filminde beraber oynadıkları rol arkadaşı Oktay Kaynarca da ünlü oyuncuyu yalnız bırakmadı. Bir açıklama yapan Oktay Kaynarca, "Ali abimiz eski topraktır, yıkılmaz. 5 gündür dizi setine gelmiyordu. Rahatsızlandığını duyunca koşarak buraya geldim. Şükürler olsun iyi haberlerini aldık." ifadelerini kullandı.MAHSUN KIRMIZIGÜL ALİ ABİSİNİ UNUTMADI!

Ali Sürmeli'yi hastanede ziyaret edenlerden birisi de Mahsun Kırmızıgül oldu. Mahsun Kırmızıgül yaptığı açıklamada, "Ali Sürmeli çok büyük bir oyuncudur. O benim ali abimdir. birbirimizi çok severiz, Allah ona uzun ömürler versin. Benüm bütün filmlerimde Ali abim oynamıştır. Daha çok filmde birlikte yer alacağız." şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum