Spor

Beşiktaşlı Caner Erkin'e Başakşehir Maçında Ettiği Küfürler Nedeni İle Ceza Yolda!

Siyah beyazlı takım için geçtiğimiz hafta biraz zor geçti. Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'in maç sırasında küfür etmesinden dolayı ceza alacağı bildirildi.

Pazartesi günü oynanan Başiktaş-Başakşehir maçının 87. dakikasında hakeme küfür ettiği gerekçesiyle tüm eleştirleri üzeine topladı. Maçın hakemi  bu küfür karşısında şaşkınlığa uğrarken, Erkin’in TFF tarafındna büüyk ceza alacağı tahmin ediliyor. 

 CANER ERKİN CEZA ALACAK

 Beşiktaş- Başakşehir maçının 87. dakikasında gölü bulan Beşiktaş Caner Erkin’in küfürü ile kötü anlar yaşadı.  Yıldız futbolcu maçın hakemi Mete Kalkavan’a “O… ç.. seni” diyerek ağır küfürler etmesi ceza almasına neden olacak. Kullandığı kelimeler ve mimiklerden çolk sinirli olduğu da dikkatlerden kaçmadı. Maça gölge düşüren bu olay karşısında  Beşiktaşlı yönetimden herhangi bir açıklama yapılmadı.Şimdi  ünlü futbolcu Caner Erkin alacağı cezayı bekliyor diyenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. 

Siyah Beyazlı taraftarlarda bu çirkin olaydan sonra tepkilerini sosyal medyadan da belirttiler. TFF Hukuk Kurulu’nun bu olayı inceledikten sonra ve Caner’e sportmenlik dışı tavırlar sergilediği için ayrıca ceza kesileceği söylendi.  Maç esnasında hakeme küfür eden Erkin’e sportmenliğe aykırı hareketten 1 maç, hakaretten 3 maç ve bunların toplamında 4 maç olarak cezalandırılacağı belirtildi.

Maç sonrasında hakem Mete Kalkavan  Erkin’in  kendisine ettiği küfürleri duymadığını, sahada çok gürültü olduğunu belirtti. Maçın yayınladığı  kuruluş beIN  final programında bu görüntülerin kesilip yayınlanmaması  özellikle dikkat çekti.

Şimdi gözler TFF’nin Caner Erkin hakkında vereceği toplam cezalara çevrildi. Alınan karar futbol dünyası ile paylaşılacak. Beşiktaş  taraftarları  bu çirkin olayın tekrarlanmaması için sosyal medyada mesaj göndermeye başladı. Caner Erkin cephesi hala sessizliğini koruyor. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı