Ünlü şarkıcı ve besteci Berksan fransız askısı yaptırdı ABD'li modellik yapan mahkum Jeremy Meeks'e benzemeye çalıştı!

Çilek, Tığış Tıpış gibi şarkıları ile ünlenen pek çok şarkıcıya beste veren Berksan Fransız Askısı yaptırdı ve yüzünü gerdirdi. Ameliyat sonrası yüzünü paylaşan Berksan değişimiyle şaşırttı! Berksan doktorunun yeni yüzünde model mahkum Jeremy Meeks'i örnek aldığını söyledi.

Genellikle ülkemizde yaşı geçen kadınların tercih ettiği Fransız Askısı yönetimi ile Seda Sayan, Songül Karlı ve Serap Paköz yüzünü gerdirmişti. Son olarak Hande Yener ve yakın arkadaşı Berksan da Fransız Askısı yöntemiyle yüzünü gerdirdi. Berksan ayrıca göz, kaş kaldırma, çene ve boyun estetiği de yaptırarak ABD'li ünlü model ve mahkuma benzedi.

61e1d7b486b2444ba4756c86

Ameliyatsız yüz germe operasyonunun gerçekleştirilme anını Hande Yener ve Berksan Instagram'dan canlı olarak yayınladı.

"TÜM ERKEKLERE TAVSİYE EDİYORUM"

Berksan'ın yüzünün tamamen değişmesine gelen eleştirilere ünlü şarkıcı ve besteci, "Doktorum yeni yüzümde Jeremy Meeks’i örnek aldığını söyledi. Sosyal medyada çok benzeten olmuş, Fransız askısı ameliyatını eleştirenlere, tüm erkeklere tavsiye ediyorum. Gerekiyorsa yaptırsınlar." diye konuştu.

Jeremy Ray Meeks Kimdir?

ana-gorsel-jeremy-meeks-listelist-600x300

7 Şubat 1984 Tacoma, Washington, ABD doğumludur. Crips çetesinin eski bir üyesi olan Meeks, 2014 yılında Kaliforniya’da bir operasyon sonucu yasa dışı silah bulundurmak, polise mukavemet ve soygun suçlarından tutuklandı. 2002 yılında da 16 yaşındaki bir genci dövmekten hüküm giymişti.

Polisin sabıka fotoğrafını Facebook’ta paylaşmasının ardından yakışıklılığı ile ünlendi.

2016  yılında serbest bırakılmasının ardından modellik kariyerine başladı. 2017 yılında New york Moda Haftasında podyuma çıktı ve Philipp Plein ve Tommy Hilfiger markaları için podyumlara çıktı. 

Bar Refaeli ile beraber katalog çekimleri yaptı. 2018 yılında Olga Buzova'nın klibinde yer aldı

Sevgilisi Chloe Green ile beraber 2019 yılında tatil için Türkiye'ye geldi ve Galatasaray forması giydi.

2020 yılında George Floyd protestolarına katıldı.