Trajik bir hikayesi olan Bergen filminden ilk fragman yayınlandı! Farah Zeynep Abdullah'ın başrolünde yer aldığı film büyük ses getirecek!

Kocaso tarafından yüzüne kezzap atılan ve sonrada öldürülen acılan kadını Bergen'in hayatının anlatıldığı filmden ilk fragman geldi. Bergen filminin fragmanı gündem oldu.

Farah Zeynep Abdullah'ın başrolünde yer alarak Bergen'e hayat verdiği filmin vizyon tarihi merak edildi.

Yönetmen koltuğunda Mehmet Binay ve M. Caner Alper'in oturduğu senaryosunu Yıldız Bayazıt ve Sema Kaygusuz'un yazdığı Bergen filminde Bergen yaşadığı acılı trajik hayat anlatılacak.

Masumlar Apartmanı dizisinde İnci karkaterine hayat veren ve geçtiğimiz sezon ayrılan Farah Zeynep Abdullah filmde Bergen karkaterine hayat veriyor. Farah Zeynep Abdullah'ın Bergen performansı merakla beklenirken eski rol arkadaşı Kerem Bursin'den destek geldi. Kerem Bursin filmin fragmanını paylaşarak yorumu ile destek verdi.

Bergen filminin oyuncu kadrosunda Erdal Beşikçioğlu, Tilbe Saran, Ali Seçkiner Alıcı, Nergis Öztürk, Şebnem Sönmez, Ahmet Kayakesen, Nurcan Eren, Suzan Kardeş ve Arif Pişkin gibi oyuncular yer alıyor.

Bergen filminin vizyon tarihi 2022 olarak planlandığı öğrenildi. Ancak net tarih henüz belirlenmedi.