Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ 14 yıl sonra yeni bir proje için yeniden bir araya geliyor! Aşkı Memnu dizisinin Behlül ile Bihter 'i Netflix için film çekecek! Peki filmin konusu ne?

Bir döneme damga vuran tekrarları ile hala reyting rekorları kıran ve sosyal medyada TT olan Aşkı Memnu dizisinin Bihter ile Behlül'u 14 yıl sonra yeniden ekranlara geliyor.. 

Gözden kaçırmayın

Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak! Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak!

Bugüne kadar hem seyiriciler hem de yapımcılar iki ismi yeniden bir projede bkr araya getirmek için büyük istekle çalışmıştı. Yapımcılar pek çok senaryoyu ikiliye iletmiş ancak ikili hiçbirini kabul etmemişti. 

Netflix Yaptı!

Dünyanın en popüler dizi film platformu Netflix bekleneni yaptı. Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ'u yeniden bir araya getirdi. 

Aşkı Memnu sonrası adeta hayatları değişen isimlerden olan Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ yeniden bir araya geliyor. 

Kıvanç Tatlıtuğ Aşkı Memnu sonrası dizi olarak sadece Kuzey Güney de başarı sağlayabilmişti. Beren Saat de aynı şekilde sadece Fatmagül'ün Suçu Nedir adlı dizide adından soz ettirebilmisti. 

New York'ta Çekilecek!

Uzun zamandır ekranlarda görülmeyen ikili yine ekranlarda olmasa da dijital platformdan yana tercihlerini kullandı. 

Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ yapımcı Onur Güvenatam’ın sahibi olduğu OGM Pictures ile anlaştı.  Filmin senaryosunu Nuran Evren yazacak ve filmin New York’ta çekileceği öğrenildi.