Kenan Doğulu ile evliliğinde bir süre sorunlar yaşadığı iddiaları sonrası Beren Saat ilişkisine bir şans daha verdi denilmişti ancak Beren Saat’e şans verilmedi.

Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti Ozan Doğulu'nun doğum gününe girerken görüntülenmişti. Oyuncu Beren Saat Doğulu'nun doğum günü için transparan bir tercihte bulununca eleştiri yağmuruna tutuldu. Beren Saat'in iddialı seçimi sosyal medyayı ikiye böldü.

Beren Saat son dönemde ekranda olmaması ile konuşuluyordu. Beren Saat ise konuya ilişkin açık açık  TV kanallarını eleştirmiş ve TV kanallarındaki sınırları olan dizilerde oynamaktansa bu dijital platformdaki projelerde yer almayı tercih ettiğini söylemişti.

Beren Saat Ozan Doğulu'nun yaş gününde hem transparan hem iç çamaşırsız 'kıyafet göremedim ben' Eşi Kenan Doğulu da yanında - Galeri - Takvim

Beren Saat eşi Kenan Doğulu ile birlikte Ozan Doğulu'nun doğum günü etkinliğine katıldığında da kendisine sorular yöneltilince bu defa sessiz kaldı. Ancak soruları yanıtsız bırakan Beren Saat’in transparan kyafeti objektiflere yakalandı.

Sütyen tercih etmediği görülen Beren Saat tarzı ile sosyal medyada da gündem oldu.

Sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutulan güzel rüküş ve göz yorucu bulunurken aksine çok seçkin ve şık bulanlar da oldu.

Eşiyle Birlikte Ozan Doğulu'nun Doğum Günü Partisine Katılan Beren Saat'in Transparan Kıyafeti Gündem Oldu!