2018 yılında evlilik kararı alan ve nikah masasına oturan oyuncu Bensu Soral ve iş insanı Hakan Baş boşanıyor mu? Çiftten iddiaları doğrular türden açıklama geldi.

Gözden kaçırmayın

Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor? Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor?

Hakan Baş’ın tatilde eşine eşlik etmemesi ve yanında olmaması pek çok kişinin aklına soru işareti getirdi. Kimileri çiftin boşanma kararı aldığını söylerken mutlu evliliğin sallantıda olmasının nedeni merak edildi. Mutlulukları ile herkesin gıpta ettiği Bensu Soral ile Hakan Baş arasında çocuk krizinin çıktığı konuşuluyor. Hakan Baş’ın çocuk istediği biliniyor. Baba olmak isteyen iş insanının eşi Bensu Soral’dan “anneliğe hazır değilim” yanıtı aldığı konuşulanlar arasında. Çocuk fikrine sıcak bakmaması üzerine Hakan Baş’ın Bensu Soral’a tepki gösterdiği hatta ikilinin evlerini ayırdıkları ve boşanma kararı aldıkları da gündeme yansıyanlar arasında.

Ayrılık Haberleri Çalkalanırken Bensu Soral Tatile Çıktı!

Ayrılık haberleri havada uçuşurken Bensu soral'ın yalnız başına tatile çıkması ayrılık iddialarını güçlendirdi. Aynı zamanda oyuncunun eşinin oyuncuya eşlik etmemesi de bu iddiaların yersiz olmadığını adeta kanıtlıyor. Havuzda fotoğraf çekip sosyal medya hesabından paylaşan Bensu Soral ayrılık acısı mı çekiyor sorusu akıllara geldi. Bensu Soral'ın final yapan dizisindeki rol arkadaşıyla çekilmiş kareleri de akılları karıştırdı. Kubilay Aka ile çekilmiş bu karelerin ayrılığa neden olduğu da konuşuluyor. Tüm bu söylentilerden sonra çiftten de ayrılığı doğrular nitelikte açıklama geldi.

Evliliğimiz İçin Kritik Bir Süreç!

Geçtiğimiz günlerde evliliği ile ilgili açıklama yapmaya gerek duyan Bensu Soral ve Hakan Baş çifti son dönemde haklarında çıkan haberlerle ilgili boşanma kararını ve ortaya atılan haberleri doğrular nitelikte bir açıklama paylaştılar. Sosyal medyada yayınlanan açıklamada evlilikle ilgili hassas bir dönem yaşadıklarını belirttiler ve biraz zamana, hassasiyete ihtiyaç duyduklarını ifade ederek kritik süreci işaret ettiler. Aynı zamanda Soral tatilinden kesitleri sık sık yayınlamaya devam etti ve 30 yaşındaki oyuncunun son fotoğrafı da sosyal medya takipçilerinin büyük beğenisini topladı. Tatil anlarından birini paylaşan ve beyaz kalp emojisi kullanan Soral 250 binden fazla beğeni alan bu fotoğrafıyla ortalığı kasıp kavurdu.