Yasak Elma dizisinden gönderildikten sonra yerine gelen Erdal Özyağcılar için ben bir projeye sonradan dahil olmam diyerek laf vuran Talat Bulut Fox Tv'nin reyting rekortmeni Mahkum dizisinde dahil oldu.

Fox Tv'de 5. sezonu ile hala gündemde olmayı başaran başarılı ve orjinal dizi Yasak Elma'dan ayrılan Talat Bulut Mahkum dizisinde dahil edildi. 

Geçen sezon Yasak Elma dizisinden gönderilen Talat Bulut yine Fox Tv'de ekranlara gelecek. Talat Bulut daha önce Yasak Elma dizisi setinde kostümcü kızı taciz ettiği iddialarıyla suçlanmış bu suçlama sonrası rol arkadaşları Şevval Sam ve Eda Ece'den büyük tavır almıştı. 3 isim karşılıklı sahneler dışında yan yana dahi gelmemişti. Hatta Bulut kendisine yönelik sözleri nedeniyle Şevval Sam'a dava açmıştı. 

Bulut davadan delil yetersizliğinden beraat etmiş ve taciz iddiasında bulunan 19 yaşındaki kızın 13 yaşında da aynı metinlerle babasından şikayetçi olduğu kanıtını sunarak genç kadını psikolojik olarak sorunlu olduğunu söylemişti. Hatta Bulut "Aynı metinlerle yıllar önce de babasından şikayetçi olduğu ortaya çıkınca dernekler oratdan yok oldu ancak basın ve beni suçlayanlar bu durumu haber bile yapmadı" diyerek kendisini aklamıştı.

Talat Bulut o dönemlerde istifa etmemiş ve dizide kalmıştı. Ancak geçen sene Bulut ile birlikte Göhan Alkan, Barış Kılıç'ın da aralarında bulunduğu 5 oyuncu diziden senaryo gereği çıkarılmıştı. 

Daha sonra diziye Erdal Özyağcılar ve Berk Oktay dahil edilmişti. Talat Bulut bu değişim sonrası muhabirlere "Ben bir projeye sonradan dahil olmam" diyerek gönderme yapmıştı. 

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı? Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Talat Bulut o sözleri unuttu! 

Oyuncu Talat Bulut daha önce "Ben bir projeye sonradan dahil olmam" demişti. Ancak Bulut yeni imzayı Mahkum dizisinde atarak sonradan dahil olmayı kabul etti.

Talat Bulut Fox Tv'nin reyting rekortmeni dizisi Mahkum'da Sinyor lakaplı bir karkateri canlandıracak. Bulut diziye 14. bölümde dahil olacak. 

Bu arada Kore dizisinden uyarlana  Mahkum orjinal senaryodan ve verilmek istenen emsajdan giderek uzaklaşmaya başladı.