Bursa'nın Nilüfer ilçesinde yaşayan ve Yeşilçam'ın yıldızlarından merhum Belgin Doruk'un oğlu olan Aydın Birsel, evinde ölü bulundu. Olay yerine gelen ekiplerin yaptıkları ilk kontrollerde Birsel'in düşme sonucu hayatını kaybettiği belirlendi.

aydın birsel

Sabah saatlerinde ilçeye bağlı Dumlupınar Mahallesinde meydana gelen olayda, 3 katlı bir sitenin giriş katında oturan Aydın Birsel, apartmanın girişinde site sakinleri tarafından kanlar içinde bulundu. Durum hemen sağlık ve polis ekiplerine bildirildi. Yapılan ihbar üzerine kısa sürede olay yerine polis ve sağlık ekipleri yaptıkları ilk inceleme sonucunda 54 yaşındaki Aydın Birsel'in hayatını kaybettiğini belirlediler.

belgin doruk

EVİNDE DÜŞTÜKTEN SONRA HASTANEYE GİTMEYİ REDDETMİŞ!

Aydın Birsel'in evinde düştüğü ve düştüğü sırada başını yere vurunca burnundan kan geldiği ve durumu 112 sağlık ekiplerini arayarak ihbarda bulunduğu öğrenildi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerine hastaneye gitmek istemediğini söylediği ve ayakta tedavisini yaptırdığı öne sürülürken sağlık ekiplerine kendisini iyi hissettiğini söylediği belirtildi.

Aydın Birsel, daha sonra Mudanya'dan İstanbul'a gitmek için taksi çağırdığı ve kapının önüne gelen taksiye bineceği sırada fenalaştığı ve sonrasında eve giderek yüzünü yıkamak istediği ifade edilirken o sırada apartmana giren bir komşusunun Birsel'in apartmanın koridorunda yere yığılı olarak gördüğü öğrenildi. 

aydın birsel-1

54 yaşında olan Aydın Birsel'in cenazesi Cumhuriyet Savcısı ve olay yeri inceleme ekiplerinin işlemlerini tamamlamasın sonrası kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Bursa Adli Tıp Morgu kurumuna kaldırılırken polisin olaya ilişkin bir tahkikat başlattığı aktarıldı.