Belgesiz Faizsiz Başvuru Yapan Ev Hanımlarına Akbank’tan Nakit Kampanyası başladı. Nakit kullanacak olan kişilere anında nakit imkanı.

Belgesiz Faizsiz Başvuru Yapan Ev Hanımlarına Akbank’tan Nakit Kampanyası. 

Akbank resmi internet sayfası üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre bütün ev hanımlarına faizsiz ve belgesiz bir şekilde ihtiyaç kredisi verilecek. Siz de geç kalmadan hemen başvuru işlemlerinizi yaptırın.

Akbank'tan ev hanımlarına nakit destek imkanı geliyor. Faiz ve belgeye gerek duyulmaksızın başvuru işlemleri gerçekleştiriliyor. Akbank kampanyalarına bir yenisini daha ekleyerek şimdi de ev hanımlarını sevindiriyor. 60 bin TL’ye kadar yüksek limitli ödeme gerçekleştirilecek. Nakit problemi yaşayan ev hanımlarına, daha önceden bankalardan almış oldukları kredi ya da kredi kartlarını düzenli bir şekilde ödemelerini gerçekleştirmeleri durumunda Akbank üzerinden şubeye gitmeden başvuru işlemlerini gerçekleştirebilir, kredinin detaylarını anında bulabilirler.

Akbank Ev Hanımlarına Nakit Kredi Desteği Başvuru Şartları ve Detayları Neler?

Gözden kaçırmayın

Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı

Akbank-3

Bankanın yapmış olduğu bu kampanya açısından kredi notunun en az 1400 ve daha da üzerinde olması, diğer taraftan alınabilmesi açısından Akbank üzerinden hesabın bulunması gerekiyor. Hesabı olan ve kredi notu uygun ev hanımları, internet bankacılığı şifresi ile beraber uygulama erişim sağlayarak başvuru işlemlerini gerçekleştirebilir.

 SMS yöntemini kullanarak başvuru işlemlerini gerçekleştirmek isteyen ev hanımları ise cep telefonlarının mesaj bölümüne girerek, Kredi yazdıktan sonra boşluk bırakmaları ve TC kimlik numaralarını da yazdıktan sonra bu mesajı 4425’e göndererek başvuru işlemlerini gerçekleştirebilir. Bu mesajdan sonra 5 dakika içerisinde banka tarafından tekrar mesajı gönderen kişiye kısa bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Bu mesajda ise krediyi çekilebilecek mi çekilmeyecek mi? Ya da çekilecekse ne kadar çekilecek? Sorularının cevapları bildirilecek. Onay verilmesi halinde en yakın Akbank şubesine giderek ya da mobil bankacılık uygulamalarını kullanarak söz konusu kredinin çekilmesi mümkündür.