Dizi Magazin

Beklenen Reytingi Alamayan Ah Nerede Dizisine Yeni Oyuncu

Beklenen Reytingi Alamayan Ah Nerede Dizisine Yeni Oyuncu haberi...

Beklenen Reytingi Alamayan Ah Nerede Dizisine Yeni Oyuncu: 1975 yapımı olan ve başrollerini Gülşen Bubikoğlu ile Tarık Akan’ın paylaşmış olduğu Ah Nerede filminin aynı şekilde uyarlaması olan dizi Cuma günleri izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Şimdiye kadar iki bölümü yayınlanmış olan dizi reytinglerden yana büyük bir sıkıntı yaşarken oyuncu kadrosuna yeni bir isim dahil oldu.

Diziye Yeni Oyuncu Geliyor!

Star TV ekranlarında yayınlanan ve seyirci ile buluşan Ah Nerede dizisi şimdiye kadar çok eleştiriye maruz kaldı. Türk sinemasının klasik filmlerinden aynı zamanda en popüler olan filmlerinden birinin uyarlaması olan diziyle ilgili izleyicinin beklentisinin yüksek olması, Ah Nerede ekibinin üzerinde aynı zamanda sorumluluk oldu.

Oktay Çubuk ile Nil Keser gibi iki dikkat çekici oyuncunun başrolünde yer aldığı Ah Nerede dizisinin yaz döneminin düşük reyting oranları sebebiyle kaç bölüm daha devam edeceği konusunda bir kararsızlık olduğu bir gerçek. Ortalama reytinglerin hayli altında reyting puanı bulunan Ah Nerede dizisi hikâyesinin, kadrosuna katılan yeni bir oyuncu ile biraz daha yükselmesi bekleniyor.

Reytinglerin Yükselmesi Bekleniyor!

Ah Nerede dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan yeni isim ise Samet Kaan Kuyucu olacak. 1995 Gaziantep doğumlu olan başarılı oyuncu Samet Kaan Kuyucu, Ankara Hacettepe Üniversitesi Konservatuvar Bölümünü bitirmiştir. Dizi çalışmalarına 2018’de Çarpışma dizisiyle ilk kez dahil olan oyuncu 2020’de Aşk Tesadüfleri Sever 2, 2020’de Aşk 101 dizisinde, 2021’de Öğrenci Evi gibi dizilerde oynayarak devam etmiştir.  Şimdilerde yaz dizisi olarak ekranlara gelen Ah Nerede dizisine dahil olacak. Bilindiği üzere yazları televizyon izleme oranı düşük olduğu için dizi reytingleri de oldukça düşük.

Ah Nerede Dizisi beklentinin yüksek olduğu bir dizi ve beklenen performansı gösteremedi. Daha çok ilgisini görmesi beklenirken, reytingler daha da düşmeye başladı. Bu yüzden dişiye yeni bir kan olarak Samet Kaan Kuyucu dahil oldu. Dikkat çekecek bir karekter ile diziye giriş yapacak olan oyuncunun reytingler üzerinde nasıl bir etkisi olacağı da merak ediliyor. Yeni yayınlanan bölümlerde ünlü oyuncu yeni bir karekter olarak giriş yapacak.