Beklenen Açıklama Emekli İçin Geldi! Emekliye 5000 TL Ek Ödeme Verilecek. Emekliye Son Dakika Kampanyası Haberi Umut Dolu! Detaylar...

Emekli olan vatandaşlar için verilecek olan 5000 TL ek ödeme başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde sonuçlarını öğrenebilecekleri son dakika kampanyasına katılabilecek. Emekli olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanya, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank tarafından başlatıldı. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar başvurularını artık banka şubelerine gitmeden de yapabilecek. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı, hesabınızı aracılığıyla alacağınız bu nakit kampanyalarına katılarak, hemen işlem yapabileceksiniz.

Ziraat Bankası

Devlet bankası olan Ziraat Bankası, emekli olan vatandaşlar için sürekli olarak güncel kampanyalar yapmaktadır. Ziraat Bankası üzerinden emekli olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa başvurularını hemen gerçekleştirebilir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda emekli maaşı hesabına, Ziraat Bankası üzerindeyse banka şubesine gitmeden, Ziraat Bankası, mobil uygulamasını kullanarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, ayrıca banka şubelerine giderek buradan da 5000 tl icin kimlikle ödeme alabilir. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar, kredi limiti dolu olsa bile bu kredi kampanyasına katılarak, hemen işlem yapabiliyor. 

Vakıfbank

beklenen-aciklama-emekli-icin-geldi-emekliye-5000-tl-ek-odeme-verilecek

Gözden kaçırmayın

Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı! Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı!

Bir diğer kamu bankası olan Vakıfbank üzerinden de emekli maaş alan vatandaşları emeklilik kredisi olarak 5000 TL ek ödeme alabilir. Emekli maaşınız üzerinden başvurunuzu, Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden Vakıfbank müşteri hizmetleri numarası üzerinden ve Vakıfbank şubeleri üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Emekli maaşınız üzerinden alacağınız 5000 TL ek ödeme bankanın size tanımış olduğu bir fırsattır. 36 ay vadeye kadar alacağınız ihtiyaç kredisinde ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapma imkanı sizlere sunulmaktadır. vakıfbank, emekli maaşı alan müşterilere ilk defa emekli maaş alması durumunda da daha yüksek limitlerde kredi kullandıracaktır.