Behzat Ç dizisi bir dönemin fenomen dizileri arasında yer alıyor. Hala dizinin replikleri hafızalarda ilk tazeliğini korumaya devam ediyor. Hem karakterleri, hem oyunculukları hem de dizinin konusu bir kez daha aynı dizinin gelmediğinin bir kanıtı. 

Ani bir şekilde final yapan dizinin o dönem politik kaygılarla final yaptığı ve sette bazı huzursuzlukların çıktığı öğrenildi. Bunun ardından dijital platformlarda ikinci kez çekilmesine rağmen hem senaryoda bazı boşlukların olması hem de yeterli etkiyi göstermemesi nedeniyle çok uzun soluklu olmamıştı. 

ACUN ILICALI İLE ERDAL BEŞİKÇİOĞLU GÖRÜŞTÜ MÜ?

Acun Ilıcalı platformu olan Exxen'de daha çok abone toplayabilmek için eski sevilen dizilerin yeniden çekilmesi için adım atıyordu. Leyla ile Mecnun bu adımlardan bir tanesi oldu. LEyla ile Mecnun'un ardından Behzat Ç'nin de çekileceği ve hatta çekimlerin başlaması için görüşmelerin başladığı iddia edilmişti. 

Ortaya atılan bir iddia ise Acun Ilıcalı'nın çekimler için Erdal Beşikçioğlu ile görüştüğü ve bunun karşılığında ünlü oyuncunun düşünmek için zaman istediği olmuştu. Ancak taraflardan konu hakkında net bir açıklama gelmedi. Sosyal medyada ise Behzat Ç dizisinin yeniden yayınlanacak iddiaları büyük heyecana neden oldu. 

BEHZAT Ç DİZİSİNDEN SEVENLERİNE KÖTÜ HABER GELDİ!

2-30

Gazeteci Birsen Altuntaş tarafından bugün yayınlanan bir haber sonrasında pek çok kişiyi heyecanlandıran bu haberin asılsız olduğu ve gerçekte böyle bir durumun olmadığı ifade edildi. Henüz bu konunun masaya yatırılmadığı ve görüşmelerin yapıldığına dair haberlerin sadece asılsız bir iddia olduğu belirlendi. 

Acun Ilıcalı'nın dizinin çekimi için Erdal Beşikçioğlu ile görüşmediği ortaya çıktı.