Bay Yanlış 14. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Son Bölümde Neler Oldu?

Fox Tv'de bu yaz başlayan iddialı dizilerden Bay Yanlış 13. bölüm ile ekranlara geldi. Başrollerinde Can Yaman ve Özge Gürel'in olduğu dizinin son bölümünde büyük bir şok yaşandı. Ezgi ve Özgür polisleri bir anda karşılarında görünce şaşkına döndüler. Bay Yanlış 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Bay Yanlış yeni bölüm fragmanı izle!

26 Eylül 2020 - 08:46 - Güncelleme: 26 Eylül 2020 - 10:09

Fox Tv'de yaz aylarının iddialı dizisi Bay Yanlış yeni yayın döneminde izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Bay Yanlış 13. bölüm dün akşam yayınlandı. Son bölümde yaşanan olaylar büyük bir merakla takip edilirken Ezgi ve Özgür'ün başlarının derde girmesiyle gelişen olaylar heyecanla izlendi.

BAY YANLIŞ SON BÖLÜM ÖZETİ

Beklemedikleri bir anda polisi karşılarında gören Ezgi ve Özgür büyük bir şok yaşadılar. İlk anda Tolga'nın Ezgi'yi şikayet ettiğini düşünen Özgür çılgına döner. Ancak polis gelmiştir ve yapacak bir şeyleri yoktur. Karakola gitmeye mecbur kalırlar. Karakolda yapılan işlemlerde Ezgi'Nin ifadesi alınır. Herhangi bir ispat olmaması nedeniyle Ezgi serbest bırakılır.

TOLGA VE SERDAR'IN YENİ PLANLARI VAR!

Serbest kalan Egi için bu olay artık bambaşka bir anlam ifade etmektedir. Ezgi suçsuzluğunu ispat etmek için elinden gelen her şeyi yapmaya karar verir. Bu konuda Özgür'den de kendisine yardımcı olmasını ister. Özgür ve Ezgi çok zor durumdadırlar ama aşkları için bu zorluğa da göğüs germeye kararlı olduklarını gösterirler. Onlar bu şekilde düşünürker Tolga ve Serdar'ın ise yeni planları devreye girer.

CANSU'YA SÜRPRİZ BEKARLIĞA VEDA PARTİSİ

Öte yandan Ezgi arkadaşı Cansu'ya bir sürpriz yapmak ister. Cansu için bekarlığa veda partisi hazırlayan Ezgi arkadaşını mutlu etmeyi başarır. Erkek tarafından ise olaylar bambaşka gelişir. Emre de levent için bir sürpriz yapar. Lakin bu sürpriz kızların hoşuna gitmez hatta başlarını yeni dertlerin açılmasına neden olur.

BAY YANLIŞ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Fox Tv'nin reyting rekortmeni dizisi Bay Yanlış'ın 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanını izlemek isteyenler bu konuda araştırma yapmaya başladılar. Bay Yanlış yeni bölüm fragmanı nasıl izlenir?

YORUMLAR

  • 0 Yorum