Baydöner'in reklam filmi gündem oldu. Peki BayDöner sahibi kim? Bay Döner kimin? Levent Yılmaz kimdir? Levent Yılmaz nereli? Levent Yılmaz kaç yaşında? Levent Yılmaz serveti? Baydöenr reklam filmini kim yazdı? BayDöner reklamını hangi reklam ajansı çekti? Levent Yılmaz hangi partili?

Türkiye'nin içinde bulunduğu duruma bol göndermeli muhalif bir duruş sergileyen Baydöner reklam gündeme bomba gibi oturdu! 

BayDöner başarı servünenini bol göndermeli reklam filmiyle taçlandırdı. Baydöner'in Ramazan reklamı Dertsiz Masa Örtüsü gündeme bolmba gibi düştü.

izmir-den-cikan-baydoner-hedefleri-buyuttu-5-5101290_o

BayDöner'in Ramazan temalı Dertsiz Masa Örtüsü reklam filminde ki ülkenin ağlanacak haline her kelimesiyle gönderme yapıldı. Reklam filminde ki "Öyle demeyelim de böyle diyelim" teması gündem oldu. 

Peki Baydöner'in sahibi kim? Baydöner kimin?

Baydöner'in sahibi Levent Yılmaz'dır. Peki Levent Yılmaz kimdir? Levent Yılmaz nereli? Levent Yılmaz kaç yaşında? Levent Yılmaz ne mezunu? Levent Yılmaz ne iş yapıyor? Levent Yılmaz hangi partili?

Levent Yılmaz Kimdir?

55eadaeef018fbb8f89b0624

Öğretmen çocuğu olan Levent Yılmaz 1968 yılında doğdu. İzmir Güzelbahçe'de büyüdü.

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı? Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Levent Yılmaz ticarete 25 yaşında kurduğu kömür şirketiyle başladı. 32 yaşına geldiğinde Amerika'ya gıda malzemeleri satmaya başladı. 38 yaşında Türkiye’nin en bilinen markası Baydöner’i kurdu.

Baydöner'in şimdilerde 110 şubesi ve bin 400 çalışanı bulunuyor. 

Eczacılık Fakültesi mezunu olan Levent Yılmaz üniversite yıllarında da tişört sattı. Daha sonra organizasyon işleri de yaparak içindeki ticaret aşkını keşfetti.

Levent Yılmaz ilk şirketinin mobilyalarını ikinci el satan bir mağazadan aldığınıve ofisini kendilerinin boyadığını söylüyor. 

Levent Yılmaz daha üniveriste yıllarında kendi masrafımı çıkaraack düzeyde işler yaptı. Okurken organizasyon işleri yapan Yılmaz, üniversitemizin logosunun olduğu tişört basıp sattıklarını ve eski dönemlerde çıkmış soruları düzenleyerek sınavlara gireceklere sattıklarını anlatıyor.  

Üniversite bitince İzmir’de ortağı Feridun Tuncer ile apartmanlara ithal kömür satan bir şirket kurdu. Şirket "Bizden kömür alırsanız apartmanınızı ilaçlarız, baca temizliğinizi yaparız, kömürü yaktıktan sonra çıkan külü de biz toplayacağız" diyerek çok sayıda apartmana hizmet vermeye başlayarak başarı sağlayarak İzmir’de apartmanlara kömür satan en büyük ikinci firma haline geldi.

7 yıl süren kömürcülük işi sonrası denizcilik fakültesini bitirdiklerini söyleyen gençlere güvenerek 2000 yılında bir denizcilik firması kurdu.

İzmir Serbest Bölge’de depo açtı ve malzemelerin tedariklerini sağladılar. Avrupa’dan kuru gıda, Uruguay’dan karides, Güney Amerika’dan et, Yeni Zelanda’da kuzu getirerek gemilere verdiler..

2004 yılında ADB'nin Irak’a girmesiyle stok güçleri değerlendi. ABD’lilere gıda ürünleri satmaya başladı.

2006 yıllarında AVM sayıları artınca zincir restoran işine girdi. 6 ay kadar bu işin en iyi yapıldığı illerden araştırma yaptı.

İlk Baydöner’i İzmir KİPA’da açtı ve dünyaca ünlü markaların cirolarının 4 katını geçme başarısını gösterdi.