Kamu Bankası'ndan emekli vatandaşların hesaplarına 5000 TL destek ödemeleri bugünden itibaren aktarılmaya başlandı. Hesaplarınızı kontrol edin 5000 TL hesabınıza yapmış olabilir. İşte detaylar...

Kamu Bankası'ndan emekli vatandaşların hesaplarına 5000 TL destek ödemeleri bugünden itibaren aktarılmaya başlandı. Hesaplarınızı kontrol edin 5000 TL hesabınıza yapmış olabilir. İşte detaylar...

Emekli vatandaşlara yönelik destek paketleri art arda ilan edilmeye devam ediliyor. Özellikle de son dönemlerde sayısız aranda fiyatların yükselmesi ile yeni zamların görülmesi başta olmak üzere emekli vatandaşlar, olumsuz yönde etkilendi. Emekli vatandaşların cebini rahatlatıp vatandaşın rahat bir nefes almasını sağlayacak büyük destek ödemeleri ise kamu Bankası Halkbank tarafından yapılacak.

Emekli aylıklarını Halkbank'tan alan veya Halkbank’a aktarmayı düşünen vatandaşların hesaplarına istemeleri durumunda anında 5000 TL'lik nakit para aktarılacak. Emekli vatandaşlara destek kredisi açısından kamu bankası aracılığı ile sunulmakta olan bu kredi, düşük miktarda nakit gereksinimlerini karşılamak isteyen vatandaşlara adeta nefes aldıracak.

Halkbank'tan Emeklilere 5000 TL Kredi Ödemesi

0x0-eyt-yasasi-geliyor-mu-eyt-cikarsa-kimler-hemen-emekli-olacak-4-temmuz-eyt-bugun-son-dakika-haberleri-1625393378530-2

5000 TL'ye varan nakit ihtiyaçları açısından emekli maaşlarını Halkbank üzerinden alan vatandaşlar ya da almayı taahhüt eden emekliler virgülü bu nakit desteğinden faydalanabilecek. 5000 TL'ye varan nakit ihtiyaçları açısından yüzde 1.58 oranından başlayan faiz rakamları ile ödeme planları Böylelikle hazırlanacak. Emekli vatandaşlar, 30 aylık vade seçeneği ile geri ödeme işlemlerini gerçekleştirebilecek.

Gözden kaçırmayın

Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz! Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz!

Ayda 200 TL'den daha düşük taksit ile emekli vatandaşlara kredi sağlamayı amaçlayan kamu bankası Halkbank, emekli maaş müşterilerine özel bir şekilde ayrıca pek çok ayrıcalıklı bankacılık hizmeti de sunmaya devam ediyor. Düşük miktarda ihtiyaçlarınız açısından emekli mini kredi paketini tercih etmenizi öneriyoruz.