Spor

Başakşehir Maçında Sınırı Aştı, Beşiktaş Caner’i Mercek Altına Alıyor!

Bir süredir gündeme agresif tavırları ve takım arkadaşları ile arasında meydana gelen tartışmalar ile dahil olan Caner Erkin ile ilgili Beşiktaş yönetimi harekete geçti.

Bu yıl Süper Lig, takımların ortaya koyduğu heyecanlı karşılaşmaların yanı sıra aynı zamanda taraftarların ve oyuncuların da önemli ölçüde rol aldığı bir süreç olarak gerçekleşiyor. Transfer sürecinden başlayan alevli tartışmalar ve karşılaşmalar sonrası ortaya çıkan skorlara dayalı tepkiler gündemi sallamaya devam ediyor. Bu anlamda bir de oyuncuların ve yöneticilerin bu süreçteki rolünü ele aldığımızda ortaya oldukça komplike ve detaylandırılması gereken bir yap-boz çıkıyor. Bu yıl yap-bozun en ilginç parçalarından birisi ise Beşiktaşlı Caner Erkin olarak dikkatleri çekti. Caner Erkin, bu yıl Süper Lig’de ortaya koyduğu agresif tavırları ve takım arkadaşları ile yaşadığı problemler ile adından söz ettirirken, bu hafta Medipol Başakşehir karşılaşmasında sahada gösterdiği profil ile de tepki topladı. Takım yönetimini de harekete geçiren son olayların ardından Caner ile ilgili bir karara gidildi.

SON UYARI DA VERİLMİŞ OLDU

Beşiktaş’ta başarılı bir isim olarak tanınan Caner Erkin, geçtiğimiz haftalarda takım arkadaşı Talisca ile soyunma odasında fiziksel aşamaya da ulaşan bir tartışmaya girmişti. Olayın ardından her iki futbolcuya da bir ceza uygulaması yapılırken, Caner Erkin agresif tavırları ile eleştirilmişti. Bunun sonrasında ise 9. haftada Medipol Başakşehir ile karşı karşıya gelen Beşiktaş, karşılaşma esnasında Caner Erkin’in hem rakip oyuncularla hem de hakemlerle olan problemli diyaloğu ile gerildi. Kaydedilen görüntülerde hakeme küfür ettiği görülen Caner Erkin ile ilgili olarak Beşiktaş yönetimi harekete geçti. Erkin’in efendiliğine ve Beşiktaş oyunculuğuna yakışmayan davranışlar sergilediği beyan edilirken, kendisine bu tip olaylar ile gündeme gelmemesi konusunda takım yönetimi tarafından uyarı sinyali verildi. Takım yönetimi Erkin ile bir görüşme gerçekleştirecek ve davranışlarına düzen vermesi istenecek. Erkin’e verilecek uyarı onun Beşiktaş’taki geleceğini de büyük ölçüde ilgilendirecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı