Magazin dünyasının kaliteli duruşlarıyla adeta parlayan çifti Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ çifti bir erkek bebek bekliyor. Başak Dizer paylaştığı fotoğrafla oğlunu gösterdi. Peki çift bebeklerine ne adını verecekler?

Ekranların en yakışıklı ismi olan Kıvanç Tatlıtuğ ile güzeller güzeli modacı eşi Başak Dizer'den mutlu haber geçtiğimiz aylarda gelmişti.

Aşkı Memnu dizisiyle hem kariyer hem aşk hayatı büyük bir şans olarak yukarı doğru sıçrayan Kıvanç Tatlıtuğ şimdilerde baba olmaya hazırlanıyor. Aşkı Memnu setinde tanıştığı başarılı modacı Başak Dizer ile nikah masasına oturan Tatlıtuğ baba olmaya gün sayıyor.  

Çift bir erkek bebek beklediklerini duyurarak sevenlerini mutlu etmişti. Başak Dizer bugün arkadaşlarıyla birlikte karnı burnunda bir poz paylaştı. 

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı? Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Kaliteli duruşlarıyla magazin dünyasında adeta pırlanta olan Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer çocuklarını kucaklarına almak için gün sayıyor. 

Hamile olan Başak Dizer'in bir erkek çocuk beklediği öğrenilmişti. Nisan ayında oğullarını kucaklarına almaya hazırlanan çiftin şimdi en merak edilen konusu bebeklerine ne isim koyacağı.

Hayranları ünlü çiftin oğullarına ne isim koyacak merak ediyor. Tahminler şimdiden sosyal medyadan yapılıyor. Peki Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer çifti bebeklerine ne isim koyacak? Çiftin oğullarına ne isim koyacağı henüz bilinmiyor.