Bu sefer saçmalık seviyesinin dozunu kaçırdı! Yıldız Tilbe yine hiç bir bilgisi olmadığı bir konu hakkında zaten hazır olan halkı gaza getirerek çözümsüz bir katliam çağrısı yaptı.

Yıldız Tilbe saçmalık seviyesini bu sefer kaçırdı! Yasaklı madde kullanmaktan hüküm giyen Yıldız Tilbe Twitter hesabından yine hiç bir bilgisi olmadığı bir konuda vaaz verdi.

Sokak hayvanlarının popülasyon nedeninden bir haber, çözümden bir haber, neden yapılmadığından bir haber, çektikleri işkencelerden gördükleri tavmalardan bir haber Yıldız Tilbe gaza gelerek bunun bir çözüm olduğunu sancak zekayla bir katliam çağrısı yaptı.

Gözden kaçırmayın

Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı! Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı!

Özellikle sokak köpeklerine son yıllarda Twitter adlı tüm işsizlerin vasıfsızların onlarca hesap açarak kendilerine title kazandırarak köşe yazarlığından x uzmanı gözlemci vb bir kariyer yaptığı platformda nefret kin şiddet çağrısı yapılıyor. Konu hakkında hiç bir bilgisi olmayan insanlar da bu kişilerin gazına gelerek yanlış bilgilerle çözüm olmayan zaten yapılan çözümleri söylüyor. Yıldız Tilbe'de yine boşluğunu göstererek bu konuda köpekleri düşman belledi.

Sokak köpeklerinin popülasyon nedenlerinden en büyüğü anadoludan İstanbul civari köylerde köylülerin tarlasını bağını bahçesini gözlemecisini dükkanını kıraathanesini evini korumak için bahçesine bağladığı sokaktan bulduğu köpekleri daha saldırgam korumacı olur sanarak çiftleştirip durması. Ancak sözde sokak hayvanlarınnı koruma dernekleri dahi bu konuyu bilmiyor gibi dile getirmiyor anca bağış toplayarak üzerlerinden geçiniyorlar. 

Üretilen satılan alınan heves geçince sokağa atılan dövüştürlen bahis oynatılan bir kesimin geçimini sağladığı sektör haline gelen, sokaklarda insanlar tarafından hatta 9 yaşında çocuklar tarafından medeni olmayan ülkeler gibi çocuk ihmaln suçları işlenerek sokağa salınan bebekler çocuklar, üzerlerine kaynar su, sopa, tekme araba sürmek vb hareketler savuşturularak aç bırakılarak travma yaşatılarak saldırganlaştırılan, varoşlardaki gençlerin sosyalleşmesini bu köpeklerin iş görmesiyle doğru orantılı olduğundan, her gün binlerce köpeğin topluca el altından ve bireysel olarak öldürüldüğünden buna rağmen sayının asla azalmadığı çünkü döngünün devam ettiğinden bir haber bunları düşünemeyehn zekada insanlar bu hayvanların sokaklarda kapalı kapılar ardından işkence çekmelerini, soğukta sıcakta sığınacak bir gölgelerinin olmamasını, mide kaldırmayan işkenceler ve iftiralar görmesini hayvanların kendilerinin istediği bir şey olduğunu sanarak bu gariban dilsizleri karşılarına alıyor.

Yıldı Tilbe'de sözde sanatçı olarak zaten suç oranı arşa çıkan cahil insanları bilmedikleri bir konuda nefretle şiddet işarete ederek gazlamaya başladı. 

Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer ve Cenk Eren, Tilbe'nin bu akıl dışı toplumu gazlayan tweetlerinen tepki göstererek ülkeye umut ekti.

Kısırlaştırmayan belediyeler, üzerlerinden bağış yardım diye geçinenleri bitirmek için semtpati gibi bir uygulamanın geliştirilerek denetlenerek bağışların oraya yapıldığı bu hayvanlar için kameralarla izlenen yerler yapıldığı köylere denetim yapılarak bu hayvanların öldürülmelerine rağmen nasıl bu kadar çoğaldıkları ortaya çıkacakken çok basit şekilde hallolacak bir konuyu öldürerek aç bırakarak biteceğini sanan bir halka bakalım ne zaman güneş doğacak?