Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde büyük değişiklik! Dizinin başrolü Yiğit Kirazcı diziden çıkıyor yerine Yasak Elma'nın Kaya'sı Barış Kılıç giriyor.

Fox tv'nin The Split dizisinden uyarladığı eğlenceli dizi Evlilik Hakkında Her Şey'de sürpriz ayrılık yerine de sürpriz isim geldi!

Gözden kaçırmayın

Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor? Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor?

Başrollerinde Gökçe Bahadır, Gökçe Eyüboğlu, Sumru Yavrucuk, Yiğit Kirazcı gibi isimlerin yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisinden sürpriz bir ayrılık yaşandı!

Dizinin başrol karkateri Yıldırım'ı Yiğti Kirazcı diziden ayrılıyor! Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Yargı'nın Ceylin'i Pınar Deniz'den ayrılan Yiğit Kirazcı şimdi de dizisinden oldu! 

Yiğit Kirazcı'nın ayrılmasıyla dizide zaman aşımı yaşanacağı öğrenildi ve diziye Barış Kılıç'ın gireceği açıklandı. 

Evlilik Hakkında Her Şey dizisine Barış Kılıç dahil oldu! Diziye son olarak Uzak Şehrin Masalı'nda yer alan Barış Kılıç dahil oldu. 

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinden Yiğit Kirazcı'nın ayrılması ile diziye Barış Kılıç dahil oldu. Dizide zaman aşımı yaşanacağı öğrenildi.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisine Barış Kılıç'ın dahil olmasıyla birlikte Yasak Elma hayranları da üzüntüye boğuldu. Yasak Elma dizisinde Kaya karkaterini canlandıran Barış Kılıç'ın diziye dönmesini bekleyen hayranları bu haberler hüzün yaşasada Kılıç'ın yeni bir porjede yer alacak olması sevindirdi.