TRT'nin reytinglerde hüsrana uğrayan dizisi Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinde bomba ayrılık haberi geldi! Engin Altan Düzyatan diziden neden ayrılıyor? İşte sebebi!

TRT'nin büyük umutlarla çektiği yeni dizisi Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinde başrol ayrılığı!

Yapımcılığını ES Film’in üstlendiği dev prodüksiyonu ile büyük umutlarla çekilen Barbaroslar Akdenizin Kılıcı dizisi yayınlandığı Perşembe akşamları reytinglerde hüsrana uğradı.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde bomba ayrılıklar yaşanmaya devam ediyor.

Gözden kaçırmayın

İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu! İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu!

Dizide son olarak Izabel karakterine hayat veren Pelin Akil diziye veda etti. Diziden boma bir ayrılık haberi daha geldi.

650x344-barbaroslar-akdenizin-kilicinin-oruc-reisi-engin-altan-duzyatan-kimdir-kac-yasinda-ve-aslen-nereli-1631799230408

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinde başrol ayrılığı yaşanacak! Senaryosunu Serdar Özönalan ve Hasan Erimez’in kaleme aldığı dizide Oruç Reis’i canlandıran Engin Altan Düzyatan diziden ayrılma kararı aldı!

Engin Altan Düzyatan diziden neden ayrılıyor?  Engin Altan Düzyatan Barbaroslar'dan ayrılacak mı?

Son zamanlarda sadece tarihi dizilerde yer alan Engin Altan Düzyatan son olarak yer aldığı Barbaroslar dizisinden ayrılıyor! 

Diziden ayrılma nedeni olarak reytinglerin sebep olduğu kulislerde konuşulsa da yapım şirketi Engin Altan Düzyatan'ın canlandırdığı Oruç Reis karakterinin en başında beri sadece bir sezon süreceğini iddia ettiği söyleniyor.