Kredi kartı artık alışverişlerinizi yaptığımız bir araç olmaktadır. Herkesin hemen hemen kullandığı bu kartlar her bankanın da kendisine özel olarak kampanya yapılarak verilmektedir. Kredi kartı başvurusu yapmak isteyen müşteriler bu kampanyaları katılarak kendilerini uygun olan kredi kartlarını alabilirler. Bankalar kredi kartları kampanyalar yaparken yaptığımız harcamalarla sizlere para puan kazandırırlar.

Bu kazanılan puanlarla daha sonrada harcamalarınızı yapabilirsiniz. Kredi kartı alabilmeniz için banka kredi siciliniz temiz olması ve kredi notunuzun yüksek olması gerekiyor. Daha önceden hiç kart kullanmadıysanız 0 puanlı bir müşteri olacağınız için Kredi kartınız düşük limitli olarak sizlere verilecektir. Kredi kartını aldıktan sonra düzenli kullanarak limitini yükseltebilirsiniz. Şimdi sizlere hangi bankalardan kolay bir şekilde kredi kartı alabilirsiniz onun bilgilerini vermek istiyoruz.

Akbank Axess kredi kartı nasıl alınır?

Kredi kartı kullanan müşterilerin tercih ettikleri bankalardan bir tanesi Akbank olmuştur. Bu banka Axess özellikli bir kredi kartı müşterilerine vermektedir. Kredi kartı başvurusu yapan kişiler hemen sonucunu alabileceklerdir.

Akbank üzerinden kart başvurusu yapacak kişilerin bankanın resmi internet sitesine girerek buradaki kredi kartı başvuru formunu doldurmaları yeterlidir. Ayrıca size yakın bir banka şubesine giderek de kart başvuru formunu doldurarak kredi kartı için işlem yapabilirsiniz. Bazı Akbank şubelerinde kredi kartı başvurusu yaptıktan hemen sonra onay almanız durumunda kartının size basılıp verilecektir.

bankaya-gitmek-yok-artik-bankalara-gitmeden-icinde-para-olan-yeni-kartlar-basildi-musterilerini

Hemen basıp kart veren şubeler genellikle merkezi yerlerde ve kalabalık olan yerlerde olan şubelerde yapılmaktadır. Şubeleri araştırarak boş zamanınızda  gidip hemen kredi kartı başvurusu yaparsınız.Onay aldıktan sonra  kredi kartınızı kullanabilir ve şifreniz oluşturduktan sonra alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Bankanın internet bankacılığı üzerinden de kredi kartı başvurusu yapmanız mümkündür. Kart başvurusu Akbank Direkt üzerinden yapan kişiler sonucunu ve kart limitini hemen göre bileceklerdir.

Garanti Bankası Bonus kredi kartı nasıl alınır?

Kredi kartı dediğimiz zaman aklımıza gelenkredi kartı bonus özellikli kredi kartı olmaktadır. Bonus kredi kartı ilk olarak Garanti Bankası üzerinden müşterilere verilmekteydi. Garanti Bankası bu sebeple Bonus kredi kartının merkezi olarak görülmektedir.

Kart başvurusu yapacak olan kişilerin almak istedikleri kredi kartı avantajlı olmasından dolayı ve her yerde geçmesinden dolayı Bonus olacaktır. Sizde bu kredi kartını almak istiyorsanız Garanti Bankası'nın veya Bonus kredi kartının resmi internet sitesinden başvurusunu yapabilirsiniz. Yaptığınız başvuru aynı gün içerisinde değerlendirilecek ve onay almanız durumunda Kredi kartınız basılıp bir hafta içinde kurye ile sizlere gönderilecektir.

Kart başvurusu yaptıktan sonra eğer olay almazsanız size mesaj gelecek ve neden onaylanmadığını söylenecektir. Bonus kart başvurusu yapan kişiler onay aldıktan sonra ise Genel Müdürlük tarafından aranacak ve bilgileri istenecektir. Burada güvenlik amaçlı bilgiler verilecek ve kartınız basılıp sizlere gönderilecektir. Bu verdiğimiz iki Bankadan da bankaya gitmeden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.