Ekonomi

Bankamatik kartınıza 30.000 TL yattı! Hemen çekin!

Yapı Kredi Bankası yapmış olduğu yeni kredi duyurusu ile birlikte vatandaşların bankamatik kartı hesapları üzerinden 30000 TL’ye kadar ödeme verici haberi yayınladı. Yapı Kredi Bankası üzerinden başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasında kredi şartlarına uygun olan tüm vatandaşların belirtilen şartlar dahilinde 36 ay vadeli 30000 TL kredi ödemeleri yapacağı haberi geldi.

Yapı Kredi Bankası üzerinden yapılacak olan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşların belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda kredi ödemelerini 5 dakika içerisinde hesaplarına yatırarak kullanabileceği söyleniyor.

Acil ihtiyacınızın olması durumunda, bankamatik kartı hesabınız üzerinden yapacağınız başvurular ile birlikte sizlerde Yapı Kredi Bankasının başlatmış olduğu bu kredi kampanyasına hemen katılabilirsiniz.

Oturduğunuz yerden SMS atarak başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazarak, 44 11 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda, Yapı Kredi Bankası, SMS ile ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmış olursunuz.

Sms ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra onay almanız durumunda size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine giderek hızlı bir şekilde kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir ve onaylanan kredi hesabınıza yatırabilirsiniz.

Sms ile kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan vatandaşları, belirtilen şartlar dahilinde 5 dakika içerisinde sonuç verilir ve onaylanan krediler, hesaplar yatırılarak da aynı gün içinde kullandırılmaktadır. bankanın mobil uygulamasını kullanarak kredi başvurusunda bulunmanız mümkün olacaktır.