Bankamatik kartınız var ise ve de bu kartı düzenli olarak kullanıyorsanız, ilgili bankalardan 10.000 TL'ye kadar olan tutarda ödeme alma imkanına sahip olabilirsiniz.

Ekonomik sıkıntı içerisinde olan kişiler, bankalar üzerinden nakit destek kredisi başvurusunda bulunarak 10 Bin TL'ye kadar olan ihtiyaçlarını 7 gün 24 saat zaman kısıtlaması olmadan onay alarak kullanabilmektedir.

Son yapılan kampanya ile beraber bankalara bu hususta başvuru yapacak olan kişiler için, uygun faiz oranları ile beraber kredi kullanma imkanı tanınmaktadır. 10.000 TL'ye kadar olan kredi için başvuru yapmak isteyen kişiler de yine kampanya dahilinde 36 ay vade ile ve 3 aylık erteleme imkanı ile kredi imkanını değerlendirebilmektedir.

10.000 TL'ye kadar olan ihtiyaç kredisini almak ve kullanmak isteyen kişiler ise bazı şartlara uygun olmalıdır. Bu şartlardan birisi elbette ki bankalar için önemli olan kredi notu ya da kredi puanıdır. Kredi notu 1200 puan ve üzeri olan kişiler ise kredilerini bekleme olmadan hemen alabilecekler.

Kredi notu düşük olanlar ise bu başvuruları için onay alamayacakladır. Bankalar, kredi başvurusu yapan kişileri kredi sicili ve de diğer banka performanslarına göre onay vermektedir. Emekli, çalışan kişiler hariç tutulduğunda kredi notu yüksek olan kişilere de bu nakit imkanı sunulacaktır.

QNB Finansbank

Nakit ihtiyacına çözüm olarak sunulan bu kampanya için QNB Finansbank tercih edilecek ise bu krediye başvuru için SMS yolu tercih edilebilmektedir. TC kimlik numarasını 5030 numarasına mesaj atarak işlem başlamaktadır. Bu şekilde kredi başvurusu yapılacaktır. Zaman geçmeden banka ilgili değerlendirmeleri yaparak sonuç bilgisini iletecektir. Sonucun olumlu olması halinde en yakın banka şubesine başvuruda bulunarak kredi kullanımını gerçekleştirmek mümkündür.

bankamatik-kartini-duzenli-olarak-kullananlara-zaman-kaybetmeden-10000-tl-odeme-veriliyor1

Yapı Kredi Bankası

Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi almak isteyen kişiler, ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme fırsatını kullanabilirler. Bu kredi için ise mobil uygulama da tercih edilebilmektedir. Bankada hesabı olan kişiler, başvuru için internet bankacılığına giriş yaparak 3 ay ertelemeli kredi seçeneğine başvuru yapabilir. Mobil uygulama ve internet bankacılığı haricinde SMS ile de başvuru yapmak mümkündür. SMS ile kredi başvurusunda TC Kimlik Numarası Aylık Gelir bilgisi yazılarak bu mesajı 4411 numarasına gönderilmelidir.

Denizbank

Cep telefonundan mesajlar bölümüne giriş yaparak Kredim TC kimlik numarası yazarak 3280 numarasına mesaj atılabilir. Bu sayede kredi başvurusu SMS ile yapılmış olacak ve banka da bireysel başvurunuzu değerlendirecektir.