Nakit ihtiyacı olan ve bankamatik kartı kullanan vatandaşlar hem kamu hem de özel bankalar tarafından başlatılmış olan kredi kampanyasından yararlanabilecektir.

Gözden kaçırmayın

Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı! Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı!

Nakit ihtiyacı olan ve bankamatik kartı kullanan vatandaşlar hem kamu hem de özel bankalar tarafından başlatılmış olan kredi kampanyasından yararlanabilecektir. Bankamatik kartı üzerinden hızlı bir şekilde 15.000 TL kredi alabilecek olan kişiler ilk taksit ödemelerini üç ay ertelemeli olarak yapabilecektir. 15.000 TL kredi için onay alındığında bankanın şubesine gitmeye gerek kalmadan doğrudan ilgili kartın bağlı olduğu hesaba kredi ödemesi yatırılacaktır. QNB Finansbank, Akbank, Denizbank gibi bankalar bu kredi kampanyası için en çok tercih edilenler arasında yer alır.

Akbank ve Denizbank

Kredi başvurusu yapacak olan kişiler Denizbank veya Akbank internet bankacılığı ya da şubelerden başvuru işlemlerini tamamlayabilecektir. Daha hızlı olması sebebiyle işlemler için internet bankacılığı da tercih edilebilir. Kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazıp 3280 numarasına mesaj gönderilerek Denizbank için başvuru yapılabilir. Akbank için ise kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazıp 4425’e mesaj gönderilir.

bankamatik-karti-olanlara-kefilsiz-sartsiz-15000-tl-odeme

QNB Finansbank

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvuruları için bankanın mobil uygulaması tercih edilebilir. 7 gün 24 saat boyunca aktif durumda olan mobil şube başvurularında onay alındığında şubeye gitmeye gerek kalmadan para direkt hesaba geçer. Mobil uygulamaya alternatif olarak kısa mesaj ile TC kimlik numarasını 5030 numarasına göndererek de başvuru yapılabilir. Tüm başvuru taleplerine en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.