Bankamatik kartı kullanan ve bankalar ile arası iyi olan vatandaşlar ihtiyaç kredisi kampanyalarına katılmak istiyorlarsa 5 dakika içerisinde Kredi sonucunu olabilecekleri yeni bir kredi kampanyası dönemi başladı. 40.000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız 36 ay vadeye kadar verip taksit ödemeleri bir 3 ay ertelemeli olan Kredi kampanyasına katılabilirsiniz. Acil ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar 40 bin TL ve üzerinde kredi kullanmak istiyorlarsa banka şubelerinden ve banka internet sitesi üzerinden başvuru yapabilir. 

Bankamatik kartı kullanan kişiler yapmış olunan bu kampanyaya katılmak istiyorsa banka kredi notu 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. Banka kredi notu 1200 ve üzerinde olan vatandaşlar 5 dakika içerisinde hemen Kredi sonucu olabilir ve onaylanan krediyi hemen kendi banka hesaplarını atabilir. Bankamatik kartı üzerinden istediğiniz ATM aracılığı ile kredi onaylanırsa bu paraya çekebilirsiniz.

Qnb Finansbank 

Qnb Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler bankamatik kartı üzerinden kredi onayı almak istiyorsa t.c. kimlik numarasını 5030 numarasını mesaj olarak gönderebilir. Ayrıca bankada hesabı olan vatandaşlar banka mobil uygulamasını kullanarak Kredi başvurusunda bulunabilir.

İş Bankası

İş Bankası üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlar Bu bankada hesabı var ise İşCep uygulamasına girerek hemen Kredi başvurusunda bulunabilir. İşCep uygulamasına giriş yaparak Kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar ilk taksit ödemesinin 3 ay ertelemeli olan 40.000 TL ihtiyaç kredisi için düşük faiz oranları ile kredi kullanabilir.

krediler-323

Ziraat Bankası

Kamu Bankası olan Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar 40.000 TL 36 ay vadeli düşük faiz oranları ile kredi kullanabiliyor. 90 gün ertelemeli ve 45 gün ertelemeli olan ihtiyaç kredileri başvurularını yapmak için Ziraat Bankası mobil uygulaması ve bankanın resmi internet sitesine giriş yapabilirsiniz. Ziraat Bankası emekli olan vatandaşlar ile birlikte emekli maaşını bu bankadan almayan kişilere destek vermektedir. Sigortalı olarak çalışan vatandaşların uzun süredir aynı işyerinde sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda kredi başvurusu 5 dakika içerisinde yapılır ve hemen onay verilir.