Ekonomi

Bankamatik kartı olanlara 30000 TL ödeme yapılacak! Son dakika haberi doğrulandı!

Bankamatik kartı kullanan vatandaşlara 30000 TL kadar ihtiyaç kredisi ödemesi yapılacağı açıklandı. Akbank ve Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan açıklamada, bu bankaların bankamatik kartını kullanan vatandaşlar, 30000 TL’ye kadar ödeme alabilmektedir. Akbank ve Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen tüm vatandaşlara ihtiyaç kredisi olarak 30000 TL’ye kadar ödeme vereceğini açıkladı.

30000 TL 36 ay vadeli olarak işlem yapılacak ve ilk taksit ödemenizi de ertelemeli yaparak rahat bir nefes alarak gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredisi kullanma olanağı sizlere sunulacaktır. Akbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi almak isteyen vatandaşların banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olması durumunda ihtiyaç kredisi kullanabilmektedir.

Akbank ve Yapı Kredi Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için 5 dakika içerisinde kredi ödemeleri verileceği açıklandı. Akbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında kredi kullanacak olan kişilere aynı gün içinde hizmet ödemesi verileceği duyuruldu.

Akbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı 44 25 numarasına göndererek veya bu bankanın mobil uygulamasını kullanarak, Akbank Direkt uygulaması üzerinden 30000 TL kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Sms ile kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların işlem yapacakları banka Yapı Kredi Bankası olması durumunda ise bireysel tc Kimlik No, aylık gelir ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazarak, 44 11 numarasına göndermeniz istenmektedir.