Ekonomi

Bankamatik kartı olanlar dikkat! 10 gün içinde ödenecek

Qnb Finansbank tarafından yapılan duyuruda bankamatik kartı kullanan vatandaşlar için 10 gün içerisinde ödeme yapılacağı haberi doğrulandı.

Qnb Finansbank kendi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm kişiler için kendi bankasının bankamatik kartı üzerinden yapacakları işlemlerde 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi imkanı sağlayacak ve 36 ay vadeli olarak 10 gün içerisinde başvuru yapan tüm kişilere gelir belgesiz ve düşük faiz oranları ile birlikte Kredi imkanı sağlayacağını açıkladı.

Qnb Finansbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için yapılan Bu kampanyada acil kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşların başvurularını gerçekleştirmeleri ile birlikte hemen aynı gün içinde Kredi ödemelerini de qnb mobil uygulaması üzerinden hesaplarına yatırılabileceği haberi verildi.

Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar banka şubelerinde gidecek zamanı olmaması durumunda qnb mobil uygulaması üzerinden 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyorlar. Qnb Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurularını gerçekleştirmeniz durumunda ise sizlere verilecek olan bu kredilerde 36 ay vadeli olarak işlem yapılacağı açıklandı. Qnb Finansbank resmi internet sitesi üzerinden ayrıca cep telefonları üzerinden SMS atan vatandaşları da banka kredi puanı uygun olması durumunda 50.000 TL ve üzerinde de ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu. Sms ile başvuru yapmak istiyorsanız t.c kimlik numaranızı 50-30 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda 5 dakika içerisinde size gelecek olan kısa mesaj ile birlikte qnb Finansbank üzerinden ne kadar kredi onayı aldığınızı hemen görebilirsiniz.