Bankamatik Kartı Kullananlara 15.000 TL Ödeme Verilecek! Duyuru Yapıldı! Kimler Alabilecek Belli Oldu. Nakit ihtiyacı olan kişiler son dakika bu haber ile biraz umut oldu. Başvuru yaparak hesabınıza yatıracaksınız.

Gözden kaçırmayın

Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek! Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek!

Bankamatik Kartı Kullananlara 15.000 TL Ödeme Verilecek! Duyuru Yapıldı! Kimler Alabilecek Belli Oldu. Nakit ihtiyacı olan kişiler son dakika bu haber ile biraz umut oldu. Başvuru yaparak hesabınıza yatıracaksınız. Detaylar haberimizde sizlerle...

Acil nakit ihtiyacı olan kişiler bankamatik kartı kullandıkları bankadan kredi başvurusu yapabilecektir. Hızlı bir şekilde kredi onayı alınan bu uygulamada 15.000 TL’ye kadar kredi ödemesi verilir. Özellikle Denizbank tarafından düzenlenen kampanyada kredi notuna göre işlem yapılır. 36 aya varan vade seçenekleri ile verilen ihtiyaç kredisi için başvurular SMS ile gerçekleştirilir.

SMS yöntemi haricinde bankanın resmi internet sitesinden de başvuru yapmak mümkündür. Başvuruların ardından kısa süre içerisinde kullanıcıya geri dönüş yapılır. Denizbank tarafından verilen bireysel ihtiyaç kredisi için ilgili kişinin emekli ya da memur olması şartı aranır. Önceden bankada kredi ya da kredi kartı kullanan, kullandığı bankacılık ürünlerine ait ödemeleri düzenli olarak yapan ve kredi notu 1400’ün üzerinde bulunan vatandaşlar kredi kullanımı açısından avantajlıdır.

Denizbank 15.000 TL İhtiyaç Kredisi

bankamatik-karti-kullananlara-15000-tl-odeme-verilecek-duyuru-yapildi-kimler-alabilecek-belli-o

Cep telefonu numarasından kısa mesaj gönderilerek yapılan başvurularda çoğunlukla on dakika içerisinde kullanıcılara kredi yanıtı verilir. Başvuru için Kredim yazıp boşluk bırakılıp TC kimlik numarasını yazıp 3280 numarasına kısa mesaj gönderilir. Gönderilen mesajın ardından onay alındığında kişiye özel kredi limiti belirlenir. Bu limit dahilinde en yakın Denizbank şubesinden kredi alınabilir. Denizbank bankamatik kartı olan kişiler hesap aracılığıyla alacakları internet bankacılığı şifresi ile başvuru işlemlerini tamamlayabilirler. Bankaya ait mobil uygulama aracılığıyla da bankamatik hesabına 15.000 TL kredi ödemesi alınabilecektir. Aldığınız bu kredilerde 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak işlem yapabileceksiniz. Bankadan tüm detayları öğrenebilirsiniz.